Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a karácsonyi ajándék...

Mi legyen a karácsonyi ajándéka az akkor 20 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Imádja a zenét ezért gondolkodtam valami szintetizátor vagy zongora féleségen, vagy Duplo? De valami komolyabb készségfejlesztőt szeretnék neki ami hosszú távon hasznos számára. Minden ötletet szívesen veszek. Köszönöm
2009. okt. 10. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én szánkót akarok neki venni.

az enyém 16 hós lesz akkor. De a zongora jó, az enyém imádja, vagy egy rongybabát, azokat szeretik a kislányok, a duplo is jó, vagy fa építőkocka, amúgy szerintem a komolyabb képességfejlesztőkkel az a baj, h csak egy valamire jók. Én biztos vennék neki pl játékkonyhát, edényekkel, vagy ha még nincs akkor jó a babytaxi.

2009. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Az ötletek nagyon jók. Amink van: Babák (rongy és síró), bébitaxi nincs de van többfunkciós tricikli, rongy építőkocka ami nem köti le, zenélő plüssök, mesekönyvek amiket leginkább rágcsál és még sok minden ami eszembe sem jut most.

Néztem a Duplo játékokat, de annyi féle van és nem tudom melyik lenne a jó választás. A minikonyha az tuti ötlet ha nektek esetleg már van linkelnél róla képet hogy milyen?

Várok még ötleteket és képeket is ha nem túl nagy kérés :)

2009. okt. 10. 21:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezt nézd csajszi:

Bendzsónak van hasonló, eléggé bírja:

[link]

de van konyha is:

[link]

én is ezt bújom már napok óta, a télapó ezt hozza majd a kacsabolond picúrnak:

[link]

holnap írok, ma már kivagyok, pussz:)

2009. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Zita!

Imádlak mint mindíg! A hápi kacsa nálunk is meglesz télaóra az nagyon király és Hannának a kacsa az egyik kedvence :) A konyha is szuper, de a szinti is úgyhogy még vacilálok. Írj majd holnap puszi.

2009. okt. 10. 21:36
 5/13 A kérdező kommentje:

Találtam néhány lehetőséget. Segítenétek választani?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


a filcet mindenképpen megkapja de mit szóltok hozzá?


[link]


[link]


[link]


[link]


Ti melyiket vennétek a sok közül? Én tanácstalan vagyok.

2009. okt. 11. 00:19
 6/13 A kérdező kommentje:
A párom a Fesztivál Zenekart és a Hello Kittiy-s konyhát favorizálja. Adjatok tanácsot kérlek benneteket.
2009. okt. 11. 00:51
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem a Chicco játékasztal is nagyon bejön....
2009. okt. 11. 00:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Timi!

nekem a chicco dj szinti jön be, meg a hello kitty konyha nagyon. igaza van Lackónak. :) a játékasztalt én is néztem, de szerintem ennyi pénzért, kevés rajta a cucc.

2009. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi Zita. Akkor ezeket kapja :) Puszi
2009. okt. 11. 11:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, találtam egy ilyet, ez nagyon klassz sztem:

[link]


Ez szupermarketes, és új:


[link]


Ezt meg csak úgy beteszem, mert én ezt szeretném:


[link]


Nekem amúgy fiam van, ő kalapácsos játékot kap még, meg megvetem neki egy hatalmas, 50cm-es tűzoltóautót, ami vizet is spriccel:)

2009. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!