Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kisbabátokat mennyi...

1 hónapos kisbabátokat mennyi idő után ébresztitek fel szoptatáshoz éjjel?

Figyelt kérdés
Kisbabám van, hogy szoptatás után 5 óra elteltével is alszik, nem merem tovább hagyni kaja nélkül. Jól teszem? Van valamilyen oldal, ahol erről tudnék olvasni, tájékozódni? Vagy valakinek van biztos infoja, mennyi az az idő, ami szopizás nélkül eltelhet?
2009. okt. 10. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hány kiló a babád?
2009. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka ne keltsd fel, Ha csak nem volt nagyon kis súlyú vagy korababa, szerintem éjjel hagyd aludni, és várd meg, amíg ő ébred!
2009. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most 4 kilós, 3150-nel született, nem koraszülött.
2009. okt. 10. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne keltsd fel, majd ő fekébred ha éhes!
2009. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Az én kislányom is kb ekkora volt, és ne mlett semmi baja, hogy hagytam aludni. Csak az anyukája volt mindig kipihent, ez meg külön előny! :D

Holnap lesz 16 hetes, és már 7-7ig alszik úgy, hogy este 11kor még megetetem.

Ha a te babád is ilyen lesz, szerencséd van! :)

2009. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagynám aludni!

(1.)

2009. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,pár hónapja kérdeztem én is ugyanezt. Arra is mindenki azt válaszolta, hogy ha jó súlyú, egészséges baba, nem koraszülött, és amúgy jól eszik, akkor inkább hagyjam aludni. Hagytam, és nem is bántam meg: szépen nő, és általában csak egyszer kel fel enni éjjel, amúgy alszik :)

Tény, hogy viszont lefekvés előtt elég sűrűn, akár 1-1,5 óránként is etetem, de a lényeg, hogy így mindannyian jobban tudunk pihenni, és van, hogy 8 órát is átalszik (az elmúlt éjjel pl. este 3/4 10től ma reggel 6.15-ig aludt egyfolytában! :) Még nincs 3 hónapos, és örülök, hogy nem a nővérre, hanem a mamákra hallgattam! :) Sok szerencsét neked is!

2009. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam is ugyanennyi sullyal szuletett,ugyanennyi volt egy honapos koraban,ugyhogy nyugodtan hagyd aludni!(szerencses vagy).
2009. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kelteni, hidd el, fel fog kelni ha éhes. Csak akkor kel kelteni, ha sárga, de gondolom ti már nem vagytok azok...

Én sosem keltettem, szépen gyarapodott, szépen aludt , okos nagylány lett:.)

Annyit el lehet szoptatás nélkül, amennyit elbír, ha éhes, úgyis jelzi..

2009. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem keltettem fel. ( Örültem, ha alszik) Majd ébred ő és követeli ha szopizna. Volt, hogy az én babám 6-7 órát is aludt egyhuzamban, szerintem ne keltsd fel.
2009. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!