Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes babánál, ha éjjel...

3hetes babánál, ha éjjel nehezen vette az orrá a levegőt, olyan, minhta tele lenne, mit lehetne tenni? Nem folyik.

Figyelt kérdés
Orrszívózni? Hogy kell használni ezt?
2008. jún. 21. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is így volt ezzel. Én is orrszívóval próbálkoztam, de soha nem jött ki belőle semmi. Az orvosom azt mondta, hogy semmi baja csak a sok fekvéstől lehet. Ha porszívós orrszívóval csinálod, akkor ráteszed a porszívó szívó részére, és bedugod a kisbaba orrába, de a használati utasítást követve menni fog.

Az én kislányom is hangosan vette a levegőt ennyi idős korában.

2008. jún. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elötte fújj be neki Sterimare orrsprayvel és felváltva szívd mindkét orrát 5-10 másodperccekig 1 másodperces megszakításokkkal!
2008. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen picik lehet hogy csak attól veszik nehezebben a levegőt, hogy még szűkek a nyílások. Ha a sterimar sem segít valósznű ez van.


Judy

2008. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

én azt olvastam erről babagondozós oldalakon, hogy ilyenkor azért szörcsögnek még, mert nem olyan feszesek az orr és garat részek, ez elmúlik, ahogy nő. a helyedben én előbb védőnőt ésorvost kérdeznék, ha nem muszáj, ne orrszívózz még neki, mert mikor büfizik az orrán is jön ki fölös tej, ami viszont erősíti ls ápolja az orrnyálkahártyát.

2008. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!