Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idő korától érdemes...

Milyen idő korától érdemes komolyabban mondókázni, mese könyvet venni a babának?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
azt sose lehet elég korán kezdeni.mi 9 hósak vagyunk,de a mondókáskönyvet imádja,és a keményfedelűt is szépen lapozgatja.mindig az ölembe veszem,igy olvazsgatok neki,még kisebb volt,csak pár perceket bírt ki,de szerintem ez szoktatás kérdése.szóval nemtudom mennyi idős a babád,mi születésekor kaptunk könyvet,és és most is.
2009. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb.fél éves korától mondókázok a kislányomnak rendszeresen. Addig is énekeltem, mondókáztam neki, de nem ennyit. Most 13 hónapos, már vannak kedvencei, amiket már ő mondogat (persze csak néhány olyan szót, amit már ő is ki tud mondani). Az autóban van egy kazetta, gyermekdalokkal, már kéri, ha beülünk a kocsiba. A mesekönyvből egyelőre még a kemény lapos, rövid meséket szeretem, de nem csak a rajta lévő szöveget olvasom neki, hanem elmondom,mutogatom, hogy mi minden van a képen. Ő is mutatja azokat a dolgokat, amiket már ismer és néhánynak a nevét is tudja.
2009. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!