Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 7 hónapos, anyatejes és...

Babám 7 hónapos, anyatejes és nem igazán megy a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés

Próbáltam már szinte mindent, almát, barackot, főzelékeket, de 1-2 kanálnál többet nem eszik meg semmiből, sőt sírás a vége, mert nem akarja enni. Sem a tejpép, rizspép stb..

Mit tegyek?


2009. okt. 9. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj még egy hónapot!
2009. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni a hozzátáplálást. meg kell hogy érjen a kanalas evésre. ő még erre nem áll készen, szopizzatok és majd pár hét múlva próbáld meg újból. és ne akard hogy egyszerre egy egész adagot egyen meg. pár kanállal kezd és fokozatosan emeld az adagot. Menni fog nyugi. És ne aggódj az anyatej a legjobb táplálék, nem fog éhen halni. van olyan gyerkőc aki 1 éves kora után sem hajlandó az anyatejen kívül más táplálékot elfogadni.
2009. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetek együtt sokszor előtte és előbb-utóbb ki fogja nézni a kaját a szátokból. Akkor próbálkozhatsz újra a neki való falatokkal.
2009. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8,5 hónapos, és ugyanezt csinálja,csak ő tápszeres baba.Minden nap megpróbálok valami máswt aaqdni neki, aztán majd sikerül egyszercsak. A dokinő azt ajánlotta,hogy amikor nem akarja megenni a szilárd kaját, ne adjak neki tápszert sem, hanem próbálkozzam többször, és ha nagyon éhes lesz,úgyis enni fog, dehát nem igazén jött be ez sem, vagy nem vártam elég soká.Szerintem ne izgulj, előbb-utóbb csak neki kezdenek az evésnek.
2009. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!