Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás idején akár minden...

Fogzás idején akár minden este is adhatok babámnak Panadol babyt?

Figyelt kérdés
Az útmutató szerint három napon túl nem ajánlatos adni, de az csak arra vonatkozik, ha mindig négy óránként adom? Bocs, ha béna kérdés...
2009. okt. 9. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ha kell, este 1 ml-t szoktam adni, de sosem adtam 2-3 napnál tovább, még így sem. (hála égnek nem is kellett...)
2009. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem adtam sosem 3 napnál tovább, még akkor sem, ha csak egyszer kapott. Fogzásra miért nem próbálod ki a nurofent? Más hatóanyaga van, mint a panadolnak. Nekem inkább ezt javasolták illetve viborcul kúpot.
2009. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,arra vonatkozik,viszont akkor sem szabad 5-6 napnál tovább használni,ha csak egy alkalommal adod naponta.Nekünk azt ajánlotta az orvos,hogy vegyek több féle fájd. illetve lázcsillapító készítményt és váltogassam.A különböző hatóanyag-tartalom miatt lehet így "cselezni" és nem okozol vele kárt a babának.Panadol,Nurofen és lázkúp van itthon.Pár héttel ezelőtt szükség volt rá,sajnos több napig lázas volt.Két napig Nurofent,majd újabb három napig Panadolt kapott szegényem.
2009. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!