Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babátoknak mit...

11 hónapos babátoknak mit adtok reggelire?

Figyelt kérdés
Úgy látom már unja a virslit, vajas- májkrémes kenyeret, meg sonkát szoktam neki még adni. Mit lehetne még?
2009. okt. 9. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az enyém még csak tápszert kap, és néha a vajas kenyeremből csipeget.


Én vajas kalácsot fogok neki adni, illetve olvastam már olyat, hogy tejpépet adnak reggelire, gyümölccsel keverve.

2009. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én sajttal is szoktam adni, vagy joghurtba keverek bele kenyérdarabkákat.
2009. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk joghurt a reggeli, mivel sem tejet, sem tápszert, és tejpépet sem fogyaszt.

Tízóraira gyümölcsöt kap, meg egy kis cs.mellsonkás kenyeret, de abból csak csipeget.

2009. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam tápszert kap, vagy Milupa Jó Reggelt joghurtos műzlit.
2009. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam neki adni vajas, májkrémes kenyeret, virslit, mint te.:) Néha kap tejpépet vagy natúr joghurtot gyümivel. Szokott kapni kalácsot, kiflit.


Illetve a múltkor csináltam neki tojáskrémet, mivel már ehet tojássárgáját. Annyi hogy keményre főztem a tojást, áttörtem és vajjal kikevertem hogy jól kenhető legyen. Ennyi.:) De ez is legalább újdonság.:) Illetve van mikor sajtot is kap reggelire.

2009. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbálhatsz neki rántottát is adni reggelire szerintem. jól verd fel, és jól süsd át az a lényeg. fehérje rész is benne lehet, de a sült tojásban ne látszódjon, süljön ki belőle. az én fiam nagyon szereti.
2009. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nálunk is az a gond, hogy nem issza a tápszert, se a tejet, sem a tejpépeket nem eszi. Ezért ilyen gond a reggeli és a vacsora kérdése.
2009. okt. 10. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!