Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem 2 és fél hónapos...

Mivel kenjem 2 és fél hónapos babám arcát, hogy ne legyen ennyire száraz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A Sudocrem erre is jó, de a doki írhat gyógyszertári babatestápolót is.
2009. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én második babámnak is száraz volt az arca, és nekünk ez vált be: a dm-ben lehet kapni egy sajátmárkás babakrémet, ami érzékeny bőrre van, kék tetővel fehér tubus, Babylove Pflegecreme Ultra Sensitive. ez hamar beszívódik, és jól "ken".
2009. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vicc, a gyógyszertári fürdetővel. Nekünk ez ajánlotta az orvos, és nagyon jó!
2009. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Babe!!!!
2009. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a gyógyszertári fürdetőt használom a szél ellen a kisfiamnál, nagyon meg vagyok vele elégedve, és nem kerül egy vagyonba.
2009. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A patikában kérj koleszterines kenőcsöt vagy föl is írathatod, akkor olcsóbb. Én a 2 hetes babámat is azzal kentem, mert kiszáradt az arcán a bőr. 2 nap alatt helyrejött.
2009. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 9. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdető!, Sudocrémmel szerintem ne, mert az mégjobban hámosít, én Gabi babakrémet szoktam használni.
2009. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!