Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma átköltözik a lányom (15...

Ma átköltözik a lányom (15 hó) a saját szobájába. Hogy is altassam?

Figyelt kérdés
Nyilván toporzékolni és üvölteni fog. Csak nézzek be hozzá, vagy vegyem fel? Vagy csak fektessem vissza és úgy menjek ki? Aki a felvesz-letesz módszert alkalmazta, annak mennyi ideig tartott az átszoktatás?
2009. okt. 9. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
szerintem pont úgy altasd ahogy eddig tetted, csak másik szobában. ennyi. nem is bizti, h sírni fog
2009. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, én nem vagyok ilyen optimista, de legyen igazad :))) Esténként is cicizik, ha apa teszi le, akkor talán rájön, hogy nincs több cici, aludni kell? (Egyébként apa ezért az ötletért nem túl lelkes, szte ez az én dolgom, mármint az altatás.)
2009. okt. 9. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

ha ma teszitek külön szobába, akkor még ne apa altassa szerintem. szóval én azt gondolom, h elég lesz neki annyi újdonság, h máshol alszik, nem veletek. ha ezt megszokta, ez kb 1 hét, akkor már jöhet a következő lépés, a cicileszoktatás.

a fiam 16 hónapos, most tervezzük mi is, h külön tesszük, de én ezt csak fokozatosan merem megcsinálni. és persze figyelem, ha nem jön be neki, akkor várunk még...

1. voltam.

2009. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két-három éves kor között könnyebb átszoktatni,külön szobába,amúgy egyszerre csak egy újdonság legyen,vagy cici leszoktatás vagy különalvás vagy apaaltatás.Ne zavard össze a sok újdonsággal.Sok sikert!
2009. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerre csak egy újdonság legyen. attól függ melyik most a fontosabb nektek, aludhat másik szobában, de legyen esti cici...aztán ha ezt megszokta akkor jöhet a nincs cici. Barátnőm úgy csinálta, hogy melléfeküdt és addig ott maradt amíg el nem aludt. Náluk állítólag a gyerek mondta egy idő után, hogy kimehet, már nincs rá szükség, el tud aludni egyedül is.:-)
2009. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aki szerint ökörséget írtam, az leírná, h szerinte hogy lenne jó?

köszi

2009. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, amik számomra HASZNOSAK! Miért kell lepontozni az ötleteket???
2009. okt. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!