Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem romlik meg a gyümölcslé,...

Nem romlik meg a gyümölcslé, ha napközben a cumisüvegben van?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos kislányom a gyümölcsöket nem eszi meg / már írtam ezzel kapcsolatban / viszont a Kecskeméti bébi italait imádja. Ezt adom neki pár napja, hátha így később a gyümölcspépet is elfogadja. Viszont a csomagoláson az áll, hogy felbontás után 48 órát áll el hűtőben tárolva. Viszont hidegen nem adom neki oda, reggel beleöntök 80 ml-t a cumisüvegbe / ennél többet nem adok neki / és azt iszogatja napközben, a többit visszateszem a hűtőbe. Megromolhat így?
2008. jún. 20. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Napközben többször nézd meg,mert a nagy melegben belesavanyodhat a cumisüvegbe.
2008. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ennyi idős, most próbálom a hozzátáplálást. Először almát, majd banánt adtam neki, ezeket rámköpte, de tegnap előtt kipróbáltam krumplit anyatejjel viszonylag hígra keverve és megette. Ma tettem hozzá egy pici répát, na így már kiköpte, úgyhogy maradunk a sima krumplinál.
2008. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!