Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kiszívom a babám orrát...

Ha kiszívom a babám orrát porszívós orrszívóval, de pár perccel utána megint szurcsog, akkor lehet, hogy rosszul szívom ki?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy milyen fokozatra kell tenni a porszívót,1400 W,de állítható a szívás erossége,a legkisebbre szoktam tenni,lehet ez így gyenge?Ti hogy szoktátok csinálni?
2009. okt. 8. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 1000 W-al lehet szívni. A legkisebb szerintem gyenge, próbáld belőni az 1000 W-ot. De próbáld ki magadnak, az nem kellemetlen még, én megpróbáltam az 1600 W-os maximumot, de az tényleg gáz.
2009. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokszor újra és újra kell szívni. Azt javaslom, próbáld ki magadon, az erősséget csak így tudod beállítani sajnos.

ÉS fújj az orrába Sterimárt, vagy bármi hasonló tiszta sós vizű orrspray-t és utána szívjad, mert azzal feloldod a letapadt cuccost is és segít alaposan kitisztítani. Akár óránként szívhatod, ha szükséges.

2009. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nézed is közben, látszik, hogy mikor tisztította ki, még a hangján is érezni, hogy már nem szörcsög. Valószínűbbnek tartom, hogy ha ki is tisztítottad, újratermelődött. Szerintem nem kell erősebbre állítanod a porszívót, ez a kis bigyó úgy is csak annyi szívó hatást enged át magán, amennyi kell. Kitartás, lehet, hogy naponta nagyon sokszor ki kell tisztítani az orrfolyós időben. Aztán jön az a rész, amikor már nem folyik annyira, nekem az mindig a nehezebb, mert nehezen jön ki.
2009. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az orrszívó porszívóban az a jó, hogy nem kell a fokozatokra figyelni. Nyugodtan feltekerheted max-ra a porszívódat, mert nem fog erősebben szívni, mint ahogy kell. Azt figyeld, hogy az orszívózás után jön-e ki egy kis fehér váladék? Ha igen, biztos jól csinálod.:)
2009. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!