Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babátok mennyit tud...

5 hetes babátok mennyit tud fent lenni egyhuzamban?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert az én 5 hetes fiam 6 órát is képes lehúzni, sőt még többet is úgy hogy nem alszik.Addig persze sehogy sem jó neki, sír, vagy ha elalszik is a kezemben, felriad mihelyt leteszem.Most is reggel fél kilnec óta van fent, azóta semmit sem tudok csinálni még nagyon enni sem, mert ha leteszem sír, de a karomban is csak nyűglődik.Aztán ha nehezen elalszik majd akkor alszik 2-3 órát.Utána már csak este 11 körül alszik el.Éjjel velem alszik, 2-3 óránként ébred enni, szopizik, aztán visszaalszik.

Kicsit rossz így hogy nem akar aludni, szopitól szopiig csak kínlódunk.Nem tudunk kimenni sétálni sem, mert ordít a babakocsiban, pedig már nem nagyon bírom hogy állandóan csak bent vagyok a lakásban, kint meg szép idő.


2009. okt. 8. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már, hogy bebugyolálod? Általában meg szokta nyugtatni a piciket. Egy nem vastag, puha kendőre van hozzá szükség (téglalap alakú) Ráfekteted a babát, úgy hogy a feje lelógjon róla. A takaró egyik felső csücskét megfogva a testén át a másik oldalon a teste alá teszed, ugyanígy a másik felével is. Utána az alsó részét felhajtod a baba pocakjára és utána a háta alá. Ez biztonságérzetet ad a piciknek, olyan érzés, mintha még a pociban lenne.
2009. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az enyémek ennyi idősen szinte csak a szopizások alatt voltak ébren. Ja, meg amikor a nagy fiamnak hasfájós korszaka volt :)) 1. voltam
2009. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk is hasonló a helyzet.szombaton leszünk 6 hetesek és már egy ideje az megy mint nálad.csak annyi különbséggel,hogy reggel ugye felébred ugy 8-9 között és 11 körül vissza alszik,aztán mikor felkel,ugy 2 körül eszünk,majd utána egy kicsit elvan,de hogy visszaaludjon az nuku.kb a kövi evésig még kibirja ugy hogy csak a pihenőszékbe ringatom,de ugy 4-5 körül már nagyon fáradt,és akkor már a kezembe is csak sír.ha el is alszik az ölembe akkor is sokszor felriad,nagyon éberen alszik.néha még megmoccanni sem merek,igy le sem teszem.séta nálunk is már csak néha néha van,mert sokszor csak abba is nyöszörög,sír.

néha rettentőre kiborulok és együtt sírunk a fiammal.

2009. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor te még szerncsés is vagy, nálunk nincs délelőtt alvás, most is ordít, de ha kiveszem sem jó neki.Mindig a hasa sem fájhat.Jön tőle a szél rendesen, van széklete rendesen.Nem tudom semmit sem csinálni, ebédelni sem, főzni sem míg a férjem haza nem jön.Nincs azért ez így rendjén.Akkor nem sír csak ha szopizik meg ha alszik, amit ugye nem nagyon csinál nappal.

Fogy a türlemem az a baj, így is olyan nehezen sikerült, olyan nehéz volt a terhesség, és már alig vártam hogy babázzak, tologassam, és akkor erre ez van, teljesen elkeseredtem, pláne olvasva itt hogy minlyen jó kisbabák vannak, esznek meg alszanak.

Nem tudom hogy ha így folytatódik meddig bírom?

2009. okt. 8. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!