Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? Nem hagyja...

Hogy csináljam? Nem hagyja magát a 10 hónapos kislányom bepelenkázni.

Figyelt kérdés
Bármilyen játékot adok neki, elmászik, vagy ha hanyatt fektetem akkor üvölt. Ez minden babánál előfordul?
2009. okt. 8. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk biztos. Ő 9 hónapos, de már így megy egy hónapja legalább. Elfordul, sír, felül, feláll közben, egyszerűen szenvedés a pelenkázás. De ugyanúgy az öltözködés is!
2009. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezt minden baba csinálja. az enyém lassan 10 hós és dettó.

én mindig bohóckodok neki közben , ez leköti míg letörölgetem, aztán gyorsan ráhúzom a bugyipelut és kész :))))))

a nadrágpelenkával én is sokat szenvedtem :(

2009. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor a pelenkázólapon teszem tisztába, ami a mosogép tetején van.

Onnan nem tud elmászni.

Amikor ezt először csinálta akkor kellett volna kicsit következetesnek lenni. Mostmár azt hiszi, csinálhatja.

Az ágyon úgy cserélek pelust, hogy a két lábam közé teszem le a babát. Tehát ülök az ágyon. Így egy kicsit kordában lehet tartani.

2009. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

11:15 vok

ha egyáltalán nem figyel, elkezdem énekelni hangosan a pancsoló kislányt: Jajj úgy élvezem én a strandot...

Erre döbbenten néz, hogy mi bajom, de meg sem moccan.

2009. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,akármit adtam a kezébe nem kellett.De a héliumos lufi csodákra képes.Minden héten veszek egyet 230.-ért és ameddig pelust cserélek elvan a madzagjával.Kizárólag peluscserénél kapja meg.1 éves baba anyuja
2009. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb 1 éve nem bírom bepelenkzáni :-) most 21 hós.
2009. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is el szoktam neki kezdeni hangsan énekelni valamit amikor nem figyel, vagy nem tudom pelusozni, etetni. Általában néz rám, mi bajom. És nem ficereg.
2009. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Húú, azért az megnyugtató hogy mással is ez a helyzet. :))

Mesélem apának hogy a lányunkat lehetetlenség bepelenkázni, erre mondja, akkor fürcsi után megpróbálja, naná, hogy a babánk hanyatt vágta magát, meg se moccant, míg apa pelenkázta. El se hittem :))

2009. okt. 8. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha apa pelenkáz, nálunk is "vigyázz!" van! Sajnos sokat dolgozik, így nem tudom rábízni sokszor ezt a feladatot (kár!). Így aztán mi mindig "megharcolunk". Lányom üvölt, rúg, elmászik; én könyörgök, lefogom, küzdök. :D Nálunk így megy ez. Szerencsére mindig én győzök, igaz, sokáig harcolunk. :))

11 hónapos

2009. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!