Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ismerkednétek meg más...

Hogyan ismerkednétek meg más anyukákkal?

Figyelt kérdés

A babám 4 hós és nagyon egyedül érzem magam. Ezen azt érzem, hogy a közvetlen környezetemben nincsen babás ismerős így mindig barátnőmmel vagy anyúval sétáltatom picurkát.

Nekem ez is jó, csak jó lenne egy anyukával is eszmét, tapasztalatot cserélni.

Sajna nem vagyok az a típus, aki egyszer csak odamegy egy anyukához vagy több anyukához akik épp beszélgetnek.

Szerintetek?


2009. okt. 7. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Hát ha nem vagy olyan, akkor nehéz lesz. Ennek hiányában mégis hogy képzelted?

Pedig annyira egyszerú...pl tanácsadáson beszélgetsz az előtted vagy utánad következővel, ugyanígy a dokinál, védőnőnél, aztán lassan együtt mentek, jöttök..

Séta közben csatlakozol valakihez, vagy leszülsz a játszótéren, ahol más anyukák is vannak.

De jó ez az oldal is ismerkedni, és még sok másik ilyen van (én pl a www.donna.hu oldalon találtam 3 barátnőd hamar, mikormás városba költöztem)

De ehhez mind az kell, hogy nyitott légy, mert ha nem vagy az, megette a fene...

2009. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Internetes fórumokon esetleg találhatsz olyat, aki közel lakik hozzád. Ez nem is olyan nehéz, ha nagyvárosban élsz. Ha kisebb városban, akkor járj el pl baba-mama tornára, játszóházba - ha kicsit nagyobb lesz a baba.
2009. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont az ellenkezője vagyok. Nem szeretek más anyukákkal ismerkedni, nem értem, miért van ez nálam. És akárhova elmegyünk, és jön egy másik babakocsis, tuti, hogy szóba elegyedünk.... akár a védőnőnél, akár a folyóparti sétánkon (folyó mellett lakunk).


Úgy nehéz lesz ismerkedned, ha nincs a közelben babás ismerős. Akkor csak ilyen fórumok maradnak...

2009. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg rendessen rosszul vagyok már a kismamáktól...Mindenkinek olyan jó a babája eszik, alszik szarik már bocs a kifejezésért....Néha azon gondolkodom hogy biztos az enyém nem normális mert van hogy egyiket sem teszi.....(szerintem hazudnak)
2009. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont nemrég indítottam egy hasonló témájú kérdést, mert nekem is ez a gondom. Sokan javasolták a játszóteret ismerkedésre, de nálunk még nem aktuális.

Nincs babás ismerős, egyedül sógornőmék, de ők nagyon messze laknak és így csak ritkán tudunk együtt babázni.

Ha megyünk tanácsadásra, ott mindig tök jól elbeszélgetek az anyukákkal, de ennyi. Hiányzik az, hogy valakivel összejárjunk, tapasztalatot cseréljünk, együtt tologassuk a piciket, de sajnos nincs ilyen.

2009. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mnj el babas programokra, neked is meg abebidnek is jot fog tenni. nezd meg van e a kozeledben Ringató, baba-mama torna, baba mama masszazs, babauszas, stb
2009. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen is, szerintem ez probléma. Nekem legalábbis az. Nagyon unalmas nekem is egyedül róni a köröket a Városligetben. Próbáltam "nyitott szemmel" tologatni a babámat, de csupa magába zárkózott, mufurc kismamát láttam, akik inkább másfél órán keresztül telafonálnak, mintsem mással megismerkedjenek...
2009. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!