Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kivagyok, hogy...

Teljesen kivagyok, hogy egészségtelenül táplálom ezt a pici gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom a joghurton és a krémtúron kivül semmit nem eszik meg.Zöldség,gyümölcs,főzelék,kifli kilőve.Segitsetek!
2009. okt. 7. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna a kérdést azzal a különbséggel, hogy 2 évesek vagyunk. Próbálj meg gyümölcs levet adni neki (ha lehet frissen facsartat) hátha megissza. Nálunk ez vált be. Szerencsére a főzelékeket (már amelyiket megeszi). Ha nagyon aggódsz és nem kap mondjuk tápszert (vitamin szükséglet) akkor adhatsz neki vitamint pluszban.
2009. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is rettenetes rossz evő. De rájöttem, hogy azért, mert nem hajlandó leülni a fenekére enni. Úgyhogy én egy kisasztalra teszek neki falatkákat, azok azért el-eltűnnek. Vagy vedd ölbe, és hagyd, hogy a te tányérodból falatozzon.
2009. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ide tartozik,megkérdezhetem mennyi idős korban kezdtetek hozzátáplálni?Csak közvéleménykutatok.
2009. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan kezdtem.
2009. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 hónapos kora óta tápszeres,elkezdtem a hozzátáplálást 5 hónapos korába utánna 1hónap szinte tiszta tápszer volt,mert nem fogadott el semmit,de 7 hós kortól ment minden rendesen.A mostani helyzet 3 hete tart.
2009. okt. 7. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
köszi!
2009. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!