Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok most a...

Miben altatjátok most a babátokat, ja és mivel takarjátok be éjszaka?

Figyelt kérdés
10 hós babám tarkója hideg és izzadt, pedig egy rugi van rajta, plusz egy pléd. Szerintetek, tényleg nem tudom,hogy fázik vagy melege van és azért "nyirkos"-olyan izzadásféle a háta. Tudom vicces, de komolyan nem tudom.Mi már paplan alatt is "fázunk".
2009. okt. 7. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én egy vékony talpas rugit adok rá,és paplanos hálózsákba rakom.De még be is takarózik a paplanjával,1 éves múlt.
2009. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha izzad akkor melege van.

Hány fok van a szobájában este?

Nálunk az 1éves lányomnál 20-23fok körül van a hőmérséklet, én egy rövidújjú bodyt arra hosszúújjú ill talpas pizsit, +egy vékonyabb hálózsákot adok rá.Betakarni nem szoktam mert úgysem marad meg alatta.Most igy pont jó.

2009. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Négy hónapos babámat rövidujjú body-ban, rugdalódzóban és hálózsákban altatom én is. Egy órával azután, hogy elaludt megnézem a tarkóját és a kis kezét, ha hűvös, be is takarom vékony paplannal. Amúgy 22 fokra van állítva a hősugárzó nála. Ha ez alá megy a szoba hőmérséklete, akkor bekapcsol.
2009. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk állandó 24-25 fok van. vékony, hosszúujjú bodyt és ilyen hálózsák van rajta (középvastag)

[link]

2009. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 9 hós a fiam. Nem viseli el a plédet és a hálózsákot sem, ezért éjszakára adok rá vékony harisnyát, pizsama nadrágot, hosszú ujjú badyt és a pizsama felsőt. És így nincsen betakarva, nála olyan 23 C van!
2009. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!