Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játék köti le 8 hónapos...

Milyen játék köti le 8 hónapos babátokat úgy igazán?

Figyelt kérdés

Névnapja lesz a kislányomnak, és szeretnék neki valami olyan játékot, ami igazán leköti, mert a mostaniakkal csak úgy öt percig van el, aztán már nem érdeklik.


Lehet, hogy még túl kicsi ahhoz, hogy nélkülem eljátsszon velük?


2009. okt. 7. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen.Túl kicsi.Minnél több játéka van,annál nehezebb egy dologra koncentrálnia.Ő még nemtudja hogy névnapja van szerintem ne végy neki semmit.
2009. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De Én tudom.

És mivel ez az első névnapja, gondolhatod, hogy készülök rá.

Mert jó érzés, hogy a babámnak névnapja lesz.

Ez most még NEKEM fontos, nem neki.

Ezt gondolom megérted.

Még sosem volt névnapos babám... :-)

2009. okt. 7. 08:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy sütifaló kincsesbödönt( Fischer Price). Nagyon szereti. Nézegeti a formákat, és már megtanulta, hogyha belenyúl vagy beleteszi a formát, akkor zenél. Vagy mi még nagyon szeretjük a színes játékokat. Van neki egy csomag gyümölcs, azt lehet rágni is, meg jó színes. Vagy puha labda. Kisfiam ilyenekkel van el.
2009. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én is a kincsesbödönt néztem ki, csak bizonytalan voltam, hogy vajon leköti-e majd.


Gondoltam hátha meríthetek ötleteket még tőletek.

Köszönöm még egyszer.


Nálunk is az a menő játék, amit meg lehet rágni.

(lehet veszek egy faágat ennek a kis hódnak... :-))))

2009. okt. 7. 08:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en 8 honapos fiam kuszik, igy barmi lekoti a figyelmet, de amiert valoban meg van orulve, az a nyomogatos jatekok. Megnyomsz egy billentyut (mi esetunkben allatot), es hangot ad ki. Ezzel sokaig elvan nelkulem is. A masik favorit (erre nem nagyon kell beruhazni, de nem is ajandek szintu) pedig a fel literes flakon diohejjal. Ha ezt megfuszerezed par szalaggal a flakon nyakan, az aztan a tutisag! Ez utobbit csak ugy javaslom, persze nem nevnapi ajandeknak :o)
2009. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A flakon nálunk gyöngyökkel töltve játék... :-) És persze kedvence az irodai genoterm... azzal elvan bő fél órán át, amíg végignyalja minden irányból, és recsegve összegyűri...
2009. okt. 7. 11:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.e haragudj nem akartalak megbántani.Nekünk a karácsony volt az első igazi ünnepünk,És a fiamat semmi nemérdekelte csak a harisnyanadrág zacsija.Azt rágcsálta.Mégegyszer bocs.
2009. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond! :-)
2009. okt. 9. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:
úgy igazán semmi... Sokat kell még nőnie, hogy egy játékkal, mondjuk 20 percig játszon. az én kislányom 5 éves, és még most is azt csinálja néha hogy belefog valamibe, elvan vele, 5-10 percig, aztán valami mást csinál.....:)
2009. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

dehogy nincs el egy ekkora kisgyerek.

az enyém például imád autózni van neki már betonkeverője, teherautója, na azókkal órákig elvan, persze ő fiú, de szerintem is a sütifalónak biztos nagyon örülne, másoktól hallottam, hogy angyon jó, szerintem mi is veszünk egyet, csak sajnos olyan drága

2009. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!