Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipőnek milyen márkát...

Első cipőnek milyen márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Siesta? Elefanten? Más? Mire figyljek? És mikortól kell ráadni? Már lépeget a bútorokba kapaszkodva, nagyon gyorsan sprintel.
2009. okt. 6. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:

elefanten

ha már sokat lépeget, akkor utcára ráadhatod.

2009. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk siesta volt az első cipőnk:) És most is van siesta márkájú cipőcskénk...szerintem jó.
2009. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk Falcon cipőcskét vettek a mamiék a kisfiamnak az első szülinapjára,és nagyon kényelmes,szép kis cipő.

Üdv

2009. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most olvastam egy ortopéd doki cikkét valamelyik babás lapban, aki azt írta, hogy a lényeg, hogy nagyon hajlékony legyen a talpa, lehetőleg belül bőr, vagy jó légáteresztő legyen, a sarokrésznél meg legyen erősítve. És ami meglepő azt írta nem lényeges a magas szár, ha mezítláb van az ember akkor sem tartja semmi a bokáját, illetve ne legyen benne harántemelő. Annyi mindent hall az ember, ahány embert kérdezel annyi féle választ lesz...

az én lányom noname márkájút hord ami belül bőr, nagyon hajlékony a talpa és magasszárú, tépőzáras, amit egy másodperc alatt nagyszerűen ki tud kapcsolni..bentre estrella márkájú puhatalpú cipije van.

2009. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk az ortopédus azt javasolta, hogy:

-zárt orrú, zárt sarkú, bőr, fűzős, magas kérgű cipő legyen. Ne legyen benne harántemelő! (ami a Siestában sajna van)

-A talpa legyen vékony, felnőtt kézzel könnyen hajlítható.

Szóval pl. az Elefanten cipők ilyenek (Deichmanban kb. 8000.-Ft). De találsz a Falcon márkájú cipők közt is megfelelőt.

2009. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk dr punto volt az első és most is azt használja. Szerintem nagyon jó és strapabíró.

Én a lakásban csak zokniban járattam, ha kimentünk akkor adtam rá cipőt.

2009. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia

nekünk salus és supi+ nevű gyógycipőink vannak

ezeknek a belső sarka kissé(2-3mm)meg van emelve, állítólag egészségesebb és jobban fejlődik benne a láb

csak az utcán hordunk cipőt,

2 éves baba

2009. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen az a harántemelős cipő? Elnézést a tudatlanságomért, de megírná valaki!
2009. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A harántemelő a talp belső részénél található kicsit megemelt rész. A lúdtalp ellen lenne elvileg, de a csecsemő nem lúdtalpas! A láb zsír és kötőszöveti terhelésekor alakul majd ki a hosszanti és haránt boltozat (valamikor 4-5 éves korban).
2009. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!