Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell kinyitni az...

Hogyan kell kinyitni az utazóágyat?

Figyelt kérdés
PIERRE CARDIN UTAZÓÁGYAT VETTEM,NEM TUDTAM CSAK A KÉT OLDALÁT KINYITNI-A HOSSZABBIKAT.NINCS HASZNÁLATI UTASÍTÁSOM,MERT HASZNÁLT,DE ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBA VAN,MÉG BE VAN CSOMAGOLVA.
2009. okt. 6. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a sorrend. Először a 2 rövidebb oldalt egyszerre tehát egyik kézzel fogod az egyiket, másikkal a másikat és felpattintod. Ezután ugyanígy teszel a két hosszabbik oldallal. Nekem nem Pierre Cardin de szerintem ugyanúgy működnek.
2009. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk belülre is le van rajzolva, oda ahova az összehajtogatott ajat teszed.

De először a közepét felhúzva kell tartani, utána az oldalait felhúzni, középen van egy gomb, annak kattanni kell. Ha mind a négy megvan, a közepét le kell nyomni.

Visszafele értelemszerűen először a közepét felhúzod, utána a gombokat benyomod....

2009. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
képzeljétek,már vagy 15 ember megpróbálta,és senkinek nem sikerül.egyszerűen most ott van félig nyitva,se vissza,se kifele nem megy.le van rajzolva,mégsem úgy megy.megvan a gomb,lehet nyomni,érzem,hogy kattan,de semmi nem történik.köszi
2009. okt. 7. 07:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg a közepe ne legyen lenyomva, mikor kinyitod jó erősen meghúzod a rövid oldalait, utána pedig ugyanúgy a hosszú oldalait, és ha kinyíltak rendesen lenyomod a középen az alját, nem kell semmi gombot nyomogatni, mert azok a gombokat összecsukáskor kell használni.
2009. okt. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kattan be!!!!!és összezárni sem tudom!!!így nem tudom elvinni sehova,mert nem fér be a kocsiba...köszi
2009. okt. 7. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyomd be a gombot, picit le, majd úgy húzd fel!!! És ezután tudod lenyomni, hogy összecsukd. Nem tudom így elmagyarázni! De ne erővel csináld!
2009. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!