Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kiságy és a babakocsin...

Ha a kiságy és a babakocsin kívül nincs semmink, közepes árkategóriában mennyiből lehet bevásárolni?

Figyelt kérdés
Semmi extrát nem szeretnék, tényleg ami szükséges.
2008. jún. 19. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom megmondani, de kisruhákat én a Tescoban vettem-Cheeroke-, nagyon cukik, jó minőségűek és nagggyon jó árban vannak! Bármi mást (ha pesti vagy) a Soroksári út 160-ban. Brendon outlet, verhetetlen áron.
2008. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lásd: www.babaholmiolcson.hu Babadiszkont a Nagykőrösi úton.
2008. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagykőrősi úti a bippa, ha arra gondolsz, az nem olcsó, sok tescos áru van náluk dupla annyiért. Akkor már inkább baby outlet, ha újat akarsz. És a kérdésre válaszolva, sokmindent használtan is elég megvásárolni, mert hamar kin mindent a baba. Ágynemű tesco: 2-3ezer (mosható, huzat nem kell), ruhácskákat próbálj használtakat is szerezni, mert felesleges sok újat vásárolni, 2-4 hét alatt kinövik. Erre van egy jó bizományi üzlet Szentendrén, a kinőtt ruhácskákat beviszed, és hozhatsz helyettük újakat. Szép ruhácskaválasztékuk van. Sokat vettem ott én is. Érdemes bababörzére is menni. Cumisüveg elég egyelőre, amit a védőnőtől kapott könyvecskében található kuponért kapsz, egy avent-es kisüveg. Sterilizáló felesleges, elég, ha egy új kisedényt kijelölsz, és abban kifőzöd a cumikat, kisüvegeket. 2-3 játszócumi elfér. Textilpelus 20 db, és legalább 2-3 csukjás törcsi. Kiskanál a D vitaminhoz, nagyjából ennyi, ami a babának feltétlenül szüksége van az első időkben. Ehhez kb 50 ezer Ftra van szükség, és akkor már ruhákat is vettél :) Sok boldogságot!
2008. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a www.teszvesz.hu-n vásároltam be. Ott ruhákat nagyon olcsón be tudsz szerezni, persze használan. Én mindent ott vettem. Kiságyat, járókat, utazóágyat, ruhákat, babakocsit, babahordozót, kengurut, ruhákat, játékokat. A ruhákat átlagban 200-300 Ft/db áron vettem. Érdemes egy eladótól vásárolni, hogy minél kevesebb legyen a postaköltség. A kiságyat (Drewex) 15000 Ft-ért vettem, a járókát 12000-ért, az utazóágyat 5000-ért, a babahordozót 4000-ért, a kengurut (Chicco go) 4000-ért. A játékokhoz kb. harmad, negyed áron jutottam hozzá. Szerintem megéri, ha nem vagy finnyás a használt dolgokat illetően. Nekem nem okozott gondot, mert mindent fertőtlenítettem. Ami nagyobb tétel volt, és inkább újat vettem az a mellszívó volt a tartozékokkal, de ezt is megkaphatod kb. féláron a teszveszen, de ez is használt többnyire.
2008. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem az outletet felejtsd el a soroksárin,borzalmasan drága és gagyi.A nagykőrösi uton a ruhák nem olcsók vannak dolgok amik olcsók de annyira nem,ruciknak és is a tescosat ajánlanám,olcsó és jó és aranyosak.Ott tudsz venni jó árban kiskádat is pl,de az ikeás is jó-ott jó a pelenkázólap is 2huzattal 3000ft.Mi pl sok mindent a vecsési kati bababoltban vettünk meg-sok ezret megtakarítottunk vele!!érdemes elmenni sztem,de telefonon is nagyon aranyosak felvilágosítanak.Amúgy sztem a lehel u1alatti babadiszkont ami még jóárban van,vagy dícsérik a mária uti babadiszkontot is de azt nem ismerem,neten mindegyikre rá tudsz keresni.Segítek ha van kérdésed mi nagyon sok helyen voltunk,kitalpaltuk a legolcsbbakat,írj privit ha érdekel.36hetes kismama
2008. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!