Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 fogunk már van. Mennyi idő...

2 fogunk már van. Mennyi idő múlva várható a következő?

Figyelt kérdés
Ezt a kettőt egész könnyen átvészeltük, vagyis többször felkelt éjjel, de én nem gondoltam, hogy a foga miatt. Most megint többször felébred, lehet, hogy jön a következő?
2009. okt. 6. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.Ha már kijött 1-2fog akkor hamar jön a következő is.
2009. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a foga, de lehet, hogy a sajat mozgasa ebreszti fel. Gyerekfuggo, hogy mikor bujik ki a kovetkezo fog.
2009. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 kint van. A 2. 1 hete bújt ki. 3 napja nem nagyon alszunk,megy a hasa, úgyhogy jön a következő. Már látom is az ínyén.
2009. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugy volt hogy kibujt gyorssan 2 fogacsak és rá 2hétre még kettő felül na az volt ám a nyüglödés szegénykémnek.
2009. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Nálunk így volt:

1. 7 hónaposan

2. rá két hétre

3. 8,5 hó

4. rá két napra

5. 9. hó

6. következő nap

2009. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem 9 hósan jött ki az első, rá egy napra a második (felül jöttek) és most két hónapra rá majdnem 11 hósan jött ki alul az egyik.
2009. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam most 7 hónapos. kb. három hete van kettő kicsi fogacskája. Mostanában Ő is sokszor felriad éjszaka. Reggel láttam hogy jön a felső fogacska is, így én azt gondolom nálatok is hasonló lehet a helyzet. Kipróbáltuk a homeopátiás bogyókat, egyenlőre még semmi hatása, de a biztonság kedvéért rendeltem neki egy borostyán nyakláncot is, hátha segít. Kitartást a fogacskákhoz:)
2009. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekunk 6 hósan jott ki az elso ketto,és csak 9 hósan a másik ketto,de ez lehet nagyon változó,lehet,hogy nektek már jonnek a kovetkezok.
2009. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, igen, totál gyerekfüggő. Nálunk 5 hónap volt az alsó meg a felső 2 között...
2009. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 hónapja kint van a babám alsó 2 foga. Felső fogaknak még se híre, se hamva...
2009. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!