Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is úgy kúszik, hogy...

Más baba is úgy kúszik, hogy összefonogatja a lábát? Gyorsan tud haladni? Mi inkább csak körbe-körbe, előre csak nehezen.

Figyelt kérdés

És miért van az, hogy félkézzel tartja magát az oldalán és úgy figyel? Így fog felülni? Néha már nem sok kéne hozzá. Mászni vajon mikor fog? Néha már felnyomja a fenekét de nem marad úgy.

7,5 hónapos.


2009. okt. 6. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom, más baba hogy, de az én fiam is osszekulcsolt lábakkal kuszott, de mint a villám, gyorsabban odaért bárhova, mint én. sokan megmosolyogták a technikáját:)így kuszott féléves korátol, majd 9 honaposan egyik naprol a másikra kezdett mászni, még nem volt 11, mikor elindult...de ez tényleg mindenkinél máskor van.
2009. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!