Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért sír fel 5 perc alvás után?

Mért sír fel 5 perc alvás után?

Figyelt kérdés
3Hónapos,azelőtt soha nem volt ilyen.Nagyon keservese ébred,és alig alszik.Este 7-kor alszik el,az éjszakák sem a régiek.Van,hogy többször fenn van,lehet a foga?
2009. okt. 6. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.Az én babám szintén 3 hónapos. Eddig sose volt baj az éjszakával,most pár napja hajnalban 20 percenként felsír. Szerintem ez még nem a foga.Én arra gondoltam,hogy nem laik jól,ma éjszaka megpótlom egy kis tápszerrel,hátha bejön.
2009. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát lányok, nem akarlak elkeseríteni benneteket, de ahogy nőnek a manók, úgy változik minden "szokásuk".

Nálunk átlag 2-3 havonta hol jobb, hol rosszabb az éjszaka.


Próbáltam már mindenre ráfogni (mondjuk ő hasfájós baba), de foga még egy darab nincs, mégis nyugtalanul alszik el, és lefektetés után 20 perccel már elkezdi, hogy 5 percenként felsír, és kb. két órán át ez megy.

3 hónapos kora óta.


Senki nem tudja megmondani, hogy miért.

De van időszak, hogy jobb.

Aztán egy idő után újra kezdődik a nyűglődés.


8 hónapos

2009. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!