Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szereti és használja a...

Ki szereti és használja a BABE termékeket? Akiknek nem vállt be ott mi volt a gond?

Figyelt kérdés
Most fogok venni fürdetőt meg krémet, az orvosunk nagyon ajánlja
2009. okt. 6. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mi használjuk, nagyon jó! egy dolog nem vált be vele kapcsolatban az az ára :)
2009. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A koszmó elleni sampon nagyon jó. A popsikrém nem vált be (ugyanúgy piros volt tőle a babám popsija), a neogranormont használjuk.

Fürdetőt nem használtuk, abból a "sima" gyógyszertárit szerintem érdemes előbb kipróbálni, mivel kicsit húzós a Babe ára.

Ki kell tapasztalni, melyik lesz jó nektek.

2009. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A koszmó elleni sampon az nekünk is bevállt, de a popsikrém az nem igazán volt jó nekünk.
2009. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Koszmó elleni sampont, popsikrémet és naptejet használunk Babé-ból. Én mindegyiket szeretem, nagyon jó minőségű termékek.
2009. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Babe sampon nagyon bevált nekünk. Minden másnap mosom a haját, most 7 hónapos, de még mindig félig van.

Akkor tényleg drága?

2009. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a szül.klinikán (Szeged) ajánlották először .... aztán mikor hazakerültünk, gondoltam, jók lesznek nekünk a hagyományos, gyógyszertári dolgok .... a fürdetőt alig tudtam "levakarni" szegény babámról, samponként is azt használtuk, szóval mégse jött be.

2 hét után vettük BABÉ-t és azóta semmi mást nem használunk .... most 15 hónapos a lányom. A fürdető gélje több mint 2 hónapig elég, a samponja tovább is, pedig minden nap fürdünk, mosunk hajat:-), és mi aztán nem sajnáljuk a mennyiséget, de ebből tényleg elég 2 kinyomás és akkora habot csinál apuka a kádba, hogy eltűnik a gyerek:-).Használjuk még a testápolóját is (arckrémként főleg, ha kifújja a szél a pici arcát), de bárhova jó, vettem napkrémet is, tökéletes. Egyedül a popsikrémjét nem próbáltam ki (Neogranormont vagy Sudocremet használom).

Tényleg 2000-3000-4000 Ft körül van egy flakon belőle, de ha 2-3 hónapig elég és semmi baja a gyerekemnek, akkor bármennyit megér, nem? (persze ha van rávaló, tudom ...)

2009. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!