Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány riasztás után érdemes a...

Hány riasztás után érdemes a SIDS-be kérni beutaló? Mi dönti el, hogy kell-e menni vagy nem? Mi történik ott, milyen vizsgálatok vannak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell eldöntened. Ha nagyon aggódós vagy, mint pl. én is, mindenképpen menj el megvizsgáltatni a babót. Azt mondták, hogy a gépet is vigyük, megnézik, hátha az rossz. Én még nem voltam, úgyhogy tapasztalatom nincs, de ha felhívod őket részletesen elmesélik, hogy mit fognak csinálni. Én nem jegyeztem meg, úgyhogy most nem tudom leírni.
2008. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja! Heim Pál, belgyógyászat.
2008. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk 3 hét alatt 5x riasztott a légzésfigyelő, Madarászba mentünk vele a gyerekorvos javaslatára. Ezt ott soknak találták, és bent tartottak minket teljes kivizsgálásra (UH, röntgen, EKG, kardiológia, ideggyógyászat, szemészet) és végül alvásvizsgálat is volt. Egy éjszaka, rákötnek a babára mindenféle érzékelőt, és egy monitoron figyelik.
2008. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!