Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy a 14 hónapos a...

Baj hogy a 14 hónapos a kislányomnak nincs még foga?

Figyelt kérdés

Mikor kell orvoshoz fordulnom vagy már kéne?

Mit tegyek??


2009. okt. 6. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnéni azt mondta, hogy teljesen változó, hogy mikor bújnak az első fogak. Az a lényeg, hogy 2 éves korára legyen 8 foga. Nekünk sokáig szintén nem volt fogacskánk, most viszont 3-asával bújnak.
2009. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

13 hós a lányom, és még 1 foga sincs, sőt: nem is látszik, hogy bármelyik is készülődne kifelé.

Engem is megnyugtatott a védőnő, hogy a fogzási hajlam örökölhető, nekem pl 14 hós koromban jött ki egyszerre az első 4 fogam, a férjemnek egy évesen még csak 1 foga volt.

Azt is mondta a védőnő, hogy látott már 18 hós fogatlan babákat is, de ha nagyon aggódok, akkor beszéljem meg a dokinkkal, hogy dupla adag D-vitamin meg kalcium adásával megsürgessük-e a dolgot.

2009. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

12hós a fiam, és nincs foga. Nekünk már írt fel a doktornő kálciumot, de már mind megittuk és nem segített semmit.

Szóval majd lesz ha lesz. :)

2009. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, változó, hogy mikor jön, kislányomnak az 1 éves születésnapja előtt 1 nappal törte át az ínyét az első fog, azóta 1 héten belül kijött még 2, és készülődik a többi.


Szerintem nektek is majd egyszerre bújnak sorra a fogak, ne aggódj, fogatlan baba nincs :)

2009. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!