Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belázasodás után kb mennyi...

Belázasodás után kb mennyi idő míg kibújik a fogacska?

Figyelt kérdés

Az idáig 12 órákat alvó kislányom egy hete kel éjszaka, minden na egyre többször. Tegnap délután hőemelkedése lett, lerohantunk a dokihoz, azt mondta semmi baja, csak a foga. Bár én nem látom hogy meg lenne duzzadva... De üvöltve ébred éjszaka, most pl 6x kb óránként. Ő is én is ki vagyunk purcanva. Éjszaka végig lázas volt a Germicid ellenére 38.5. Este kapott egy felet meg hajnalban, de még mindig hőemelkedése van, 37.5

Mennyi idő még kb míg kibújik?

6 hós, első fogacska lesz


2009. okt. 6. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk kb. 1 hét volt, mire kibujt.

Adhatsz neki nurofent v panadolt, az csillapitja a fájdalámát is.

Nálunk mikor fogzik, olyankor általában beteg is lesz, meggyengül az immunrendszer, és mindig elkap valamit.

2009. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Mi is ugyanezzel a problémával küzdünk egy hete. Múlt hét csütörtökön belázasodott, pénteken is az volt. Persze voltunk dokinál is, hisz én is beteg voltam és a párom is. Fogának ekkor még semmi jele sem volt, bár már egy jó hete a betegség előtt, az eddig jól alvó kisfiam éjszakánként 3x-4x felkelt. A két lázas napon szinte végig aludt, majd szombaton reggel kibújt az első foga, vasárnapra megjelent a másik kis fehér csík is. Azóta küzdünk, állandóan nyűgös,sír. A szakirodalmak 4-7 napot írnak, mi a 4. napon tartunk. Én is germicidet adtam neki de egészet, mert 8850gramm és pont ma fél éves. Most próbálom a Viburcol kúpot homeopátiás és a dentinox n gélt. Tapasztalatom még nem sok, de még ma nem sokat sírt.De az biztos a láz miatt nagyon hamar kibújt. Kitartást!!

2009. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nálunk még semmi nyoma a fognak, viszont a gégész ma azt mondta be van gyulladva a garata...
2009. okt. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!