Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Siófoki kismamák/anyukák!...

Siófoki kismamák/anyukák! Milyen a kórház? Hogy érezted ott magad?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Én tavaly szültem ott.A szülőszoba teljesen jó ,van egy ágyas és van két ágyas.A szülésznők is nagyon aranyosak (persze)rajtad is múlik milyen vagy velük.Alternatív lehetőségek vannak szóval minden ami kell labda ,kád,stb.a szülés az nem annyira gáz ahogy azt először elképzeli az ember lánya,ami utána van az rosszabb.

Hát az újszülött osztály az nagyon rossz ,sokat nem foglalkoznak az emberrel-de ki lehet bírni.Jó ha önálló vagy a saját érdekedben!(ha nem akartam piszkos ágyneműbe feküdni elmentem tisztáért és kicseréltem magamnak)szülés után pár órával ez nem annyira buli!Ez így ment négy napig amíg ott voltam stb..Nem akarom elvenni a kedved szóval biztos van jobb is,túl lehet élni!

2009. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nincs a kórházról, mert más kismamák (hiteles) történeteit hallgatva inkább messze elkerültem...

Sajnos azoknak akiknél esetleg komplikáció merült fel, nem jöttek ki legjobban a dologból...

Két gyereket szültem egy másik városban, ott elégedett voltam az ellátással és szakértelemmel is.

2009. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán most, hogy bababarát kórház lett, jó irányba fog változni, mindenesetre én mindkét alkalommal a megyeszékhely kórházát választottam.Harmadszorra is azt fogom, addigra talán már fel is lesz újítva:)
2009. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én tavaly Decemberben szültem a Tivadar Jánosnál.Maximálisan meg vagyok elégedve az orvosokkal,nővérekkel,nagyon kedvesek voltak velem és a kisbabámmal :)23.-ára voltam kiírva,még viccelődtünk is a dokival,amikor NST-n voltam,hogy nehogy előbb megszülessen a gyerek,mert pont nem dolgozik.Szabin van.Ez volt ha jól emlékszem 8.-án és 12.-én este elfolyt a magzatvíz.:))) Engem férjem bevitt,de Ő már várt az ajtóban:D:D:D Ejnye-bejnyével:))) Na persze csak vicceltünk,hiszen nem tehetünk róla,hogy most akar jönni a Babuci. :))) Szóval a szabiján bejött,és utána minden nap ott volt.Egyáltalán nincs okom a panaszra,csak ajánlani tudom!Legközelebb is Őt fogom majd megkérni.A kórházzal is meg vagyok elégedve,tisztaság volt nagyon figyeltek a higiéniára!
2009. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közben olvasom itt az előzőeket,hát nem igazán úgy van ahogy ők leírják.Én 180km-t utaztam,hogy Siófokon szülhessek.Pestre sem mennék,mert jelenleg (sajnos) nem Siófokon élek,ezért én ragaszkodtam is,hogy ott szülessen meg gyermekem.Az ágyneműhuzatalról meg annyit,hogy én mindig tiszta ágyba kerültem ha piszkos volt,szóltam a nővéreknek és jöttek,kicserélték.Nagyon kedvesek voltak!Nem tudom miért "ellenzik",na ha pl Hatvanba jönnének azt hiszem inkább kifordulnának az Anyukák!Na az aztán a katasztrófábbnál katasztrófább!Úgyhogy hajrá SIÓFOK!!!!!!!
2009. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!