Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnak (babának) nagyon...

Kisfiúnak (babának) nagyon rosszul néz ki ha a takarója rózsaszín?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Sajnos így alakult, de nagyon jópofi és jó minőségű. Használhatjuk?
2008. jún. 19. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne használhatnátok??? Ez nem olyan, mintha szoknyát adnál rá, vagy rózsaszín harisnyanadrágot pl.! Nekünk is van rózsaszín lepedőnk. Nem értem, miért ne lehetne használni?
2008. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gonban vagyok, mert édesanyámtól kaptunk pár rózsaszín cuccot és a kezembe nyomta, hogy majd este alváshoz simán ráadhatom...nem tudom....a a takró azért nem gáz, csak ha mennek látogatóba dugd el :o)
2008. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne eldugni???
2008. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel az erővel kislányra sem lehetne kéket adni:)


Egyébként most a férfiaknál is dívik a rózsaszín, szerintem semmi gond. Lesz egy abszolút divatkövető kispasid:)


Én ismertem olyan anyukát aki simán ráadta a fiára (otthon) a piros rugit-azt mondta ilyen kicsi korban még nem számít.

2008. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A parom testverenel voltunk latogatoba meg kicsi a gyerek de mar epp hogy jarkal..kekbe volt oltoztetve en megis vegig azt hittem hogy kislany(kis hosszu szempillai voltak, na meg ugy kislany arca volt),pedig kisfiu volt.Evel csak azt akartam mondani hogy tok mindeggy miben van ha meg kicsi..
2008. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon zavar a rózsaszín, tegyél rá v alami pasis mintát. :) kisvonatot, macit – ezek az elfogadott fiús motívumok.:)) Engem nagyon nem zavart az ilyesmi. A kisfiam rengeteg cuccot örökölt a nővérétől. Igaz, nem habos babos ccuccokba járattam, így egész sokáig hordhatta a nővére ruháit. Pirosat simán. A férjemnek is veszek piros pólókat. Nekem tetszik. Földszínekkel kifejezetten pasis.

Tudod mi az előnye ha a gyereket szabad színhasználatra neveled? Sokkal kreatívabb lesz a gondolkodása mert nem tanul meg ostoba előítéleteket amik bebörtönzik a szellemét. És ez a rózsaszín takarónál kezdődik. :)

2008. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2év van a két gyerkőcöm között és a nagyobbik a lány. Mikor a kisfiam megszületett első körben elgondolkoztam azon,hogy a kiságyra rá tegyem-e a gumis lepedőt amit örökölt a nagytól. Fehér és a két végén van pár vastag rózsaszín csík. Én varrtam még anno a lányomnak és arra jutottam miért ne.

Mondjuk a rózsaszín bodyt,rugit... még éjszaka sem adom rá,de a pirosakat igen. Szerintem is nagyon jó a piros egy kispasin.

2008. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan használhatjátok.Azon aztán végképp nem múlik semmi:)
2008. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erre en azt tudom irni, hogy en kaptam egy rozsaszin Zsebibabas body-t! Meg csak most varjuk a babankat, es nem tudjuk mi lesz, de ha fiu lesz ugyanugy ra fogom adni, sot van 3 kek Tigrises rugink + kek takaronk is, ha lany lesz ezeket is fogom hasznalni! Udv 27 hetes kismami
2008. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Piros rugdink nekünk is van és azt simán ráadom, szeretjük is rajta. Csak a rózsaszínnel voltam kicsit elakadva. Megnyugtattatok. Köszi még1x :-)
2008. jún. 19. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!