Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehetett vele tegnap este?

Mi lehetett vele tegnap este?

Figyelt kérdés
Kislányom 2honapos és tegnap a dédijénél voltunk.Kb 2-3 hetente látja.Ott volt a mamája is(párom anyukája)őt hetente egyszer biztos látja és gügyög neki,barátkozik vele.De tegnap nagyon nem passzolt valami vele.Hatalmas hisztit rendezett és este,mikor fürdetéshez készültünk,nézett a falra és üvöltve sírt.De vagy 3-4x.Lehet összefüggés az idegen hely,emberek és az esti sirás között?
2009. okt. 5. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, a babákat és a gyerekeket is megviseli, ha megváltozik körülöttük bármi is.

Pár nap és visszaáll.

Üdv

2009. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem. Inkább fájhatott valamije, fáradt volt, vagy megviselte az időváltozás én inkább ilyenekre gyanakodnék
2009. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet megviselte a másik környezet.A sok idegen hang,ember stb.De lehet beteg lesz és ezért volt nyűgös.1-2 nap és kiderűl.
2009. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem nem beteg lesz, mert az én kisfiam is ugyanígy viselkedett. Szombaton anyósoméknál voltunk alig akart megnyugodni, aztán este elaludni, annyira fáradt volt. Tegnap anyukáméknál és nagymamimnál voltunk ott is végig sírt, kesergett. Ma viszont egész nap aludt, mint aki 1 hete nem aludt volna. Ja és mi 12-én leszünk 2 hónaposak. Anyum szerint a szeles idő miatt van minden. Tényleg remélem!
2009. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy amiatt volt, hogy úgymond idegeneket látott.Ez később szokott előjönni,úgy 4-5 hós korban, aikr már sokkal inkább megszokja anyát meg apát...

Nálunk is ez van csak a kislányom most 4,5 hós. Eddig mindenkire vigyorgott az ég világon.Mostmár ha valaki akit nem lát gyakran jön hozzánk, nem is adom a kezébe míg rá nem mosolyog a lányom, mert akkor sírva fakad.

2009. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A babák elfáradhatnak a sok ingertől.
2009. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!