Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak babazenék újszülöttekne...

Vannak babazenék újszülötteknek is, vagy velük inkább még ne hallgattassunk ilyet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! :) Bármit hallgathatsz, amit pocakosan már hallgattál, az ismerősen fog neki hangzani és nyugtatja. De amit te szeretsz és énekled is a zene mellett, az neki is fog tetszeni. Én első perctől hallgattatom vele a kedvenc zenéim, Mozart, Chopin szimfóniáit és nagyon sok mese cd-ét is- Levendula nénit, Halász Juditot, angol- magyar gyermekdalokat. A babácskám napközben zenére alszik el. Sokszor kérdezik, miért szól nálunk mindig olyan hangosan a zene.. mert a baba alszik :) (normális hangerőn szól, nem is halkan :))Nagyon imádja, s mocorog, ha lejár a cd. Most vagyunk 2 hónaposak. Sok boldogságot!
2008. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Raimond Lap zenéit hallgattam már pocakosan is, most a lánykámmal szinte mindennap meghallgatjuk a zenéit...


Ezen az oldalon bele is tudsz hallgatni-én csak ajánlani tudom.

[link]

2008. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én lánykám 1.5 hónapos és a gyerekdaloktól ordít és utálja őket csak az EddA-t szereti arra elalszik és mikor fent van csak ugy akkor is csak akkor nem sír ha szol az edda zene a háttérbe. Sztem olyan zenéket kapcsolj be neki amit te is szeretsz és pocakossan is halgattál. Én csak eddát hallgattam és sztem azért szereti most is mert megismeri. Jah és vettem egy zenélő plüsselefántt amit pocakossan többször felhuztam neki és most az nyugtatja meg szoval azt is felismeri. Én nem erőltetetem a baba és gyerekdalokat.
2008. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!