Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Melyik 3-as tápszert...

SOS! Melyik 3-as tápszert adjátok a babáitoknak? Mildibéből csak a banános van?

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám. Gondoltam váltok 3-as tápszerre. Eddig a Mildibé 2-est itta. Ebből csak banánosat találtam 3-asban, natúrt nem. Nem nagyon szereti a banánt ezért nem vettem neki. Vettem Humana 3-ast, de az meg nem ízlik neki. Nem tudom melyik tápszert vegyem. Ha most végig próbálom az egészet és nem eszi egyiket sem akkor dobom a kukába a pénzt vagyis a tápszert. Nektek melyiket issza a babátok? Vagy adjam neki a MIldibé 2-est továbbra is? De lehet hogy azmár nem elég jó neki. Nem tudom mit csináljak!
2009. okt. 5. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A Dm-es tápszert nagyon szereti a babám.Mondjuk a 3-as 10 hónapos kortól van,de olcsó és finom is.
2009. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltuk a banánosat, de nem ette, maradtunk a 2-esnél, most 1 éves és a Mildibé Juniort kapja.
2009. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A DM-es az a Babylove?
2009. okt. 5. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 13 hónapos, és még mindig a Mildibé 2-t kapja. A gyógyszertárban azt mondták, hogy ez táplálóbb mint a junior ital. Szerintem nyugodtan maradj a 2-nél, az is elég tápláló.
2009. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a Dm-es az a Babylove!
2009. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :).
2009. okt. 6. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!