Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, jártatok mostanában...

Anyukák, jártatok mostanában a Háda Kft Nagy Lajos király úti boltjában? Vannnak téli cuccok, overallok, kantáros téli nacik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
talán ha leírnád, melyik városra gondolsz...
2009. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bp-re gondol
2009. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aki járt ott, az úgyis tudja, aki meg nem, annak úgyis mindegy.
2009. okt. 5. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Na,a kérdésed engem is érdekel.Elvileg már a télit töltötték fel 2.-án.


Szerintem a budapestire gondolt a kérdező,nem a pécsire.

2009. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Így igaz, a pestire gondoltam.

Igen, hó elején töltötték fel új őszi/téli áruval a boltot, nekem elég messze van sajna, azért is gondoltam, érdeklődöm itt, de lehet, majd valamikor elnézek, hátha találok valami jó cuccot.

2009. okt. 5. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan a kérdsre nem tudom a választ, de édesanyám a napokban járt az Örsön a Sugárban, és mesélte hogy ott is nyílt egy turi a földszinten, és látott meleg cuccokat is.Hozott gatyákat meg harisnyát nekünk.De én még ott sem voltam,ha elmegyek beszámolok.

Üdv

2009. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak már téli cuccok de én semmit nem tudtam venni. Újabban mindenhol azt csinálják, hogy 2-3 ember egy csapatban és gyorsan kikapkodják egy nagy zsákba ami hirtelen jónak tűnik szín vagy anyag alapján és viszik eladni máshová. Bosszantó. Nyitásra menj oda amikor új áru van, akkor talán van esélyed 1-2 jó holmira. Most én is inkább a "teszen" veszek kabátot. :p
2009. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma voltam, ma töltötték fel téli cuccal.Sok mindent vettem és nagyon sok jó meleg holmi van.Kabátok, sínacik, pulcsik.Persze érdemes lenne még a holnapi nap folyamán kimenned, mert boltosok viszik mindet, ami jól néz ki.

2009. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!