Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok (majd) meg az...

Hogy oldjátok (majd) meg az óra átállítást a babátoknál?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk jelenleg 9-kor alszik el a baba es reggel 7-kor kel, akkor megpróbálod átütemezni a lefekvést, hogy lehetőleg ne hajnal 6-kor keljen majd vagy hagyod a mostani "időszámítás" szerint?
2009. okt. 5. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Átáll, kb 1 hét alatt.
2009. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy igyekszem mindent akkor csinálni, amikor az óra szerint kellene. Szóval, ha 12-kor ebédel, akkor most is igyekszem megetetni akkor, de figyelem a jelzéseit. Ha előbb álmos vagy éhes, akkor igazodom hozzá. Csak az első nap szokott ilyen hektikus lenni, második nap már minden újra a helyén van. Most fogom csinálni a 3. babámmal másodszor. Azért van nálunk szükség a gyors alkalmazkodásra, mert a nagyobbakat időben kell vinni és hozni az oviba, isibe, szóval nem csúszhatunk fél órát sem.
2009. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy amíg itthon vagyok és "nincs más" dolgom mint a gyerekkel lenni, addig nem érdekel az óra állítás, ahogy eddig csináltuk úgy lesz most is. A tapasztalatom viszont az, hogy ahogy nő a gyerek magától változik az is, hogy mikor kel és mikor lesz álmos, úgyhogy az amúgy is változna. A fürdés maradt a fix pont, az az óraátállítással nem tolódik, nem állítottam át a babát.
2009. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!
2009. okt. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!