Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el ez a sírós...

Mikor múlik el ez a sírós korszak?

Figyelt kérdés

Igaz még csak 8 hetes a kislányom, de szerintem elég sokat sír! Nem hasfájós. És csak akkor nyugszik meg ha felveszem, amit próbálok nem rögtön megtenni.De sokszor még ott sem nyugszik meg.Na nem olyan nagyon, de sír!

Meddig még?


2009. okt. 5. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de ez nem fog egyhamar elmúlni. Szerintem csak a közelségedre vágyik, az én fiam is ilyen volt és ma is ilyen pedig már 11 hónapos.

Ha nem vagyok itthon semmi baj nincs vele, szépen eljátszik, de ahogy belépek a lakásba és meglát rögtön kezdi a nyöszörgést.Nem kifejezetten sír csak "nyavalyog" mert velem akar lenni.

2009. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is sírós volt, de mikor a 3 hónapot betöltötte, szinte kicserélték. Lehet azért, mert kb. addigra megtanultam a jelzéseit, és tudtam, hogy miért sír. Hogy éhes, böfi bántja vagy álmos. Most már eszünk, nevetgélünk, játszunk, sétálunk, nagyokat alszunk és csak kicsit jelzünk sírással, ha vmi bajunk van. Kitartás és élvezd az Anyaságot! Boldog babázást!

2009. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is kb. 3 hós koráig csinálta. Még most is előfordul de sokkal ritkábban.
2009. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsi nem tudok a kérdésedre válaszolni, csak mondanám, hogy az én kislányom 9 hetes és végigordította a hétvégét...:(( nagyon várom már hogy 3 hónapos legyen, úgy várom mint valami megváltást, hátha lesz változás:(

Kitartás addig is!:)

2009. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát remélem én is, hogy változik!
2009. okt. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!