Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kéretetek/kaptatok karácso...

Mit kéretetek/kaptatok karácsonyra 15honap körüli babátoknak? Mi az amit érdemes venni egy ekkora gyereknek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Én triciklire gyűjtök, karácsonykor lesz a babám 13,5 hós, tavasszal viszont, mikor majd használnánk 15-16 hós.

Szeretnék még neki bébifotelt (Corában láttam 4300 Ft), fa építőkockát, készségfejlesztő játékokat.

2009. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lego duplo-ra hajtok...
2009. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Shell smart pontokért kiváltunk egy micimackós sátrat és abba veszünk a Régio játékboltban 100 db-os labdacsomagot(3700 Ft).
2009. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is akkor lesz 15 hónapos, karácsonykor. Mi veszünk neki egy olyan készégfejléesztőt, ami zenél, és lehet huzni is maga után. 4000 körül van, a gulliverben láttam. Meg még vmilyen babát.
2009. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám most 15 hónapos és tudok pár tippet amit nagyon szeret:) Most kezdett el firkálni, úgyhogy jól jön egy kisasztal kisszék, de a kisfotelját is imádja, nagyon szeret autózni, bár nem írtad a nemét. Mindegy kicsi vagy nagy, csak menjen. Ezen kívül a baby taxival már hónapok óta száguldozik a lakásban. A ki-be pakolós autó/hajó is nagyon bejövős és valami szép nagy plüss állat amit cipelhet gyömöszölhet mindenfelé. Remélem tudtam segíteni:)
2009. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a fiam 16 hónapos. a slágerek: hatalmas plüss maci, cipeli a lakában fél napig, meg bírkóznak:)

autók, traktorok, motorok, dömper, minden, ami gurul.

a bilivel is szeret játszani, ráül, leszáll...

sátor, amibe be tud bújni

duplo

hintaló

csúszda

formakirakó, meg a karikák, amiket fel kell fűzni a hengerre, nem jut eszembe a játék neve:)

labda minden mennyiségben

búgócsiga

ennyi jutott most eszembe.

2009. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is karácsonykor lesz 15 hónapos,ma vettem neki játszósátrat,ami 2 sátor és egy alagút koti ossze oket,most készulunk nagyobb lakást venni,szóval csak akkor fogom elovenni,ha meglesz a lakás,ami kb. karácsonykor lesz,így ez lesz az ajándék.Ami még jó otlet szerintem:kis asztal,kis szék,készségfejleszto játékok,konyvek,tricikli,bebitaxi,kismotor,fa hangszerek.
2009. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!