Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kárt okozok az 5 hós babámnak,...

Kárt okozok az 5 hós babámnak, ha úgy altatom éjjel, hogy úgy bebugyolálom, hogy ne tudjon mozogni?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy az egészen picik nyugodtabban alszanak, ha szorosan be vannak bugyolálva. Pici korában nem csináltam, de a napokban este 5 percenként felébredt miután letettem aludni, és csak a karomban nyugodott meg. Miután visszatettem az ágyba elkezdett hadonászni és már fel is ébredt. Egy vékony takaróba bugyoláltam be, és végig aludta az éjjelt. Figyeltem, hogy ne legyen melege.
2009. okt. 4. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van egy nagyon jó könyv, a suttogó mindent megold, ajánlom figyelmedbe, nagyon sok jó tanács van benne a gyermekneveléssel kapcsolatban. Ebben olvastam, hogy kifejezetten jó a kisbabának a bebugyolálás, biztonságban érzi magát, de ha már bevezetted, minden altatást így végezz, azt írja 8-9 hónapos korukig igénylik a nehezen elalvó babák, utána leszoknak róla.

2009. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzi magát, és jól ébred, akkor nem baj. De ha nyöszörög, vagy kellemetlen neki, akkor nem jó.
2009. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha így alszik, és jó neki, akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Ne legyen nagyon szoros, és ne tudjon nagyon beletekerededni, vagy rátekeredni a takaró a kicsire.
2009. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!