Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin babakocsiról...

Pierre Cardin babakocsiról tapasztalatok? , , bogárcsáp, , tolokarú kocsit könyebb vagy nehezebb tolni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom nehezebb, mert nem tudod középen fogni a tolókart.
2009. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem ps 626 van,nagyon szeretem.Két problémám van vele, az egyik hogy nehéz(bkv-ra nem birom fel emelni) és hogy egy kézzel nehezen lehet írányítani.

2009. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ps692 van. Imádjuk. kicsire össze csukható, a Matizba is beférünk! A hordozó is jól bírja pedig nagyon stapálva van.A sport részt most kezdtük használni de a gyerköc szereti, jól érzi magát benne.Nehéz terepen is jól tolható, egykézzel szét szedhető, alvásnál dönthető.:)
2009. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk az van, amit kérdezel, semmi bajom vele, fél kézzel is el tudom tolni, a másikban a 16 hónapos fiam:)
2009. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!