Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fölborult a napirendje?

Fölborult a napirendje?

Figyelt kérdés
3 hetes babám eddig délelőttönként szépen aludt, sete volt aktívabb, 10 körül elaludt, éjjel 2-szer kelt. 2 napja viszont nem alszik délelőtt és éjszaka is gyakrabban kel, nyűgösebb és sokkal többet eszik. Mi történt, hogy szoktassam vissza az éjjeli pihenésre?
2009. okt. 4. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Etesd!!! amikor csak éhes :)

És lassan visszatér az éjszakai pihenés is.


Az én fiam is így volt ezzel. Most már este 9-kor beájul. Ha rendesen megeszi az adagját lefekvés elött, akkor reggel 1/2 7- ig alszik. Max akkor ébred fel, ha nem találja a cumiját :)

Napközben percre pontosan 40 perceket alszik és 1, max 2 órát van fennt (az ébrenlétben benne van a pelusozás, játék, etetés is)


Ezt Ő alakította ki,nekem nem sok beleszólásom van a napirendjébe :)


A Ti napirendetek is sokszor és sokat fog változni. Nagyon pici még a babád, ahhoz, hogy pontos napirend szerint éljetek.


Az én fiam most 3 hónapos és a fenti rend még nálunk is sokat fog változni, ahogyan nő és okosodik, ügyesedik, önállósodik :)


Jó babázást és sok türelmet kívánok Neked

és ne feledd! Etesd! :)

2009. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!