Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli gyermeketek...

Egy év körüli gyermeketek milyen ügyesen eszi már meg a kenyeret?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy ha reggelire adtok neki pl. akkor az mind elfogy? Az én fiam már elmúlt egy éves, de pár katonánál többet sosem eszik, inkább szétkeni, játszik vele, stb. Pedig egyébként rág rendesen nem ezzel van baj. A végén mindig tejpépet kap, hogy egyen is valamit reggelire.
2009. okt. 4. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyanez van. :))))

először tápszert adok neki, és ha megitta, akkor kenyeret, de csak pár falatot eszik, tényleg csak minimálisat, aztán már ő akarja megfogni és játszani vele.

én ezen nem aggódok, mert kicsi még ahhoz, hogy kenyérrel lakjon jól :)

2009. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megnyugattál, köszönöm. Csak annyiszor olvasom itt, hogy az ekkora gyerekek már kenyeret reggeliznek, és ettől mi még el vagyunk maradva... Boldog babázást!
2009. okt. 4. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom nem szereti a kenyeret, nem tudom miért. Pár hónapja még evett is belőle, de mostmár nem kell neki.

13 hónapos

2009. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is egy éves, hát én is aggódom ezen a dolgon! :)

2 foga van alul, a rágómozdulatok megvannak, apró katonákat adok neki néha, rágdossa is (ami szerintem fog nélkül inkább szopogatás), de annyit nem tud megenni belőle, hogy jól is lakjon. Így kb. 5 falat után megunja, és elkezdi kidobálni a tányérjából a falatokat. Szóval nálunk is az működik, hogy először vannak a katonák, annyit megeszik, amennyit akar/amennyihez van türelme, és utána jön valami pép, hogy jól is lakjon...

Gondolom ez változni fog, ahogy egyre nagyobb lesz, úgy lesz egyre nagyobb a "katonamennyiség", amit megeszik, és előbb utóbb fokozatosan, észrevétlenül átváltunk csak kenyérre...

2009. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!