Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát használtatok...

Milyen pelenkát használtatok újszülött babátoknál?

Figyelt kérdés
A pampers-nek van a sleep and play pelenkája mitől másabb ez a többinél?
2009. okt. 3. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Liberó, nincs különösebb oka a választásnak.Ez lett véve.A másik gyerek pl tescos pelust használ.De volt már huggies és pempers is.Mikor mi az akciós.

A dm-es az nem tetszett, talán még a rossmanos.

2009. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pampers 2-5kg. Ez volt jó rá, elég picuri baba volt. Most már megnőtt:)
2009. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Liberót 2-4 kg-ig először. És most is Liberót használunk csak már maxi 7-14 kg nálunk nagyon bevállt:) Próbálkoztunk Pampers-sel de nálunk ez nem volt jó (sok baleset miatt) végülis azt szerettem benne, hogy vékony és nyáron azért ez előny is.
2009. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
DM-ből Babylove 2-5kg. Ő is picurka volt, most már nagy 6 hónapos. :-)
2009. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. okt. 3. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Huggiest-t. Nagyon bevált.
2009. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Sleep and Play pelenka vékonyabb, mint a Pampers active, nyáron a nagy melegben azt használtuk. Majdnem olyan strapabíró, mint a többi, de nem gumírozott sem oldalt,sem hátul. Egyébként az a tapasztalatom, hogy minden méretváltásnál ki kell próbálni többféle pelenkát, és rájön az ember, melyik a legjobb éppen.
2009. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1-es Libero és Pampers. Mind a kettő bevált nálunk. A sleep an play a Pampers gazdaságosabb változata. Még nem próbáltuk.
2009. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Pampers illatosított. Azt hallottam, hogy nem jó, ha újszülöttet azzal pelenkázod, mert megszokja a bőre, és aztán csak azt tudod majd használni. És a Pampers nem éppen a legolcsóbb márka. Nekem egyébként sem jött be, hogy nem gumis a dereka.

Én többfélét kipróbáltam, nekünk a legjobb a rossmannos, és nem is olyan drága. Intersparos Midi is elég jó, de az drágább. A Huggies-zal meg úgy jártam, hogy - nem tudom miért - ha nedves, hozzáragad a nunijához, és lilára kidörzsölte neki. Halálra rémültem, hogy mitől lehet, de váltottunk pelenkát, és megoldódott.

2009. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én pamperst használtam,és használok most is,csak már a 2-eset.
2009. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!