Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a 11 hónapos babámnak...

Adhatok a 11 hónapos babámnak Füstlit?

Figyelt kérdés
Talán az ilyen Sága cuccban még sincs annyi mutymurutty, vagy igen?
2009. okt. 3. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

az én fiam már evett ilyet 10 hósan. viszonylag korán kezdtük a hozzátáplálást, így már 8-9 hónaposan evett sajtot, tejtermékeket, tojássárgáját, felvágottakat, rágcsált kenyeret. szerintem attól függ, hogy most hol tartotok, miket esztek. ha már eszik mindenfélét, evett husikat, akkor nyugodtan add neki. ha szeret egyedül enni, akkor vágd félbe, aztán hosszában is félbe, és add a kezébe, az én fiam imádta, hogy "egyedül" eszik.

viszont pl az én fiam kiköpte míg héjastól adtam neki, azóta is héjazom neki a Füstlit is. nem tudom miért nem szereti:-)

2009. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából a húsos főzeléken kívül még nemigen evett mást, csak trappista sajtot és kenyeret. A joghurtokat nem szereti. Az a másik bökkenő, hogy egyáltalán nem akar egyedül enni. Ha nyújtom a kanalat, vagy rakok elé falatokat, maximum az egyik ujjával hozzáér, és ennyi. A tesója ennyi idősen már vígan falatozott, ő nem.
2009. okt. 3. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Persze babámis szereti.

13 hós

2009. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor holnap megkínálom vele. :)
2009. okt. 3. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

SZia!

Én leszek az, akit lepontoznak. Nem ítélek el senkit, mindenki maga tudja mit ad a babájának. Csak az álláspontomat merészelem leírni, úgy érzem, a babád érdekében nem maradhat bennem.

Tehát én biztosan nem adnék. Sem felvágottat, sem virslit, sem olyan húsárút, amely ahogyan mondják "a szűrőn fennakadt".

Eddig olyan jól csináltad, főzelék és husi, szuper. Most ne rontsd el, teles tele vannak a füstlik, sajtlik, virslik, párizsik, felvágottak adalékanyaggal, E-kkel, mesterséges ízfokozókkal, védőgázzal, aromákkal, ételízesítőkkel, tartósítószerekkel, színezékkel és még ezer dologgal, amelyeket érdemes lenne száműzni a baba étrendjéből.

Ez az én véleményem, örökké biztosan nem lehet mindentől óvni, de még olyan korai... szerintem, és elnézést, a fenti két válaszolót nem akarom megbántani, szívük joga a picijük táplálása. Csak gondoltam Neked leírom, hátha.....

2009. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sem adnék, a 14 hónapos fiam sem kapott még sem parízert, sem virslit. Nem véletlenül írják a táblázatok, hogy 2 éves korig ilyet ne adj!
2009. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. Most igazán elgondolkoztam, és utánanéztem ennek-annak, így eldöntöttem, hogy mégsem adok neki még. Ehet még minimum 70-80 évig annyit, hogy meg is unja. :D
2009. okt. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!