Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet még hasfájós ha eddig...

Lehet még hasfájós ha eddig nem lett az?

Figyelt kérdés
2 hetes és 2 napos a kicsi fiam....eddig nagyon jó baba....sokat pukizik és 2-3 naponta kakil is.....
2009. okt. 3. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat.Az én fiam is kb.1 hónapos volt,amikor elkezdődött.Remélem megússzátok...
2009. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, nekünk is csak 3-4 hetesen kezdődött és 5 hónapos koráig tartott. Remélem ti szerencsésebbek lesztek, mert az én tündéri nyugodt kislányom a hasfájós idszakában nagyon sokat szenvedett.
2009. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

és anyatejesek voltak a babáitok?

én inden etetés előtt adom neki az Infacolt...szépen pukkangat tőle...mi sajna tápszeresek lettünk:(

2009. okt. 3. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok:anyatejes volt.Adtam neki az infacolt és szopi után az espumisant is.
2009. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babámnál szinte előrevetítette a doki hogy hasfájós lesz, de nem lett az! Az enyém is jókat pukizott már az első naptól kezdve, szerintem lehet hogy ez a szerencsénk, hogy tudnak pukizni. Nekünk is mondták ezt az Infacolt, mert eleinte ő nem nagyon böfizett, adtuk is neki párszor, de semmi hatását nem tapasztaltam, így el is hagytuk, és nem lett semmi probléma sose. Az enyém főleg anyatejes, (de kap tápszert is) már 3 hónapos, és én már babot és lencsét is vígan eszem, mert semmitől nem lett semmi baja hálistennek. Úgyhogy nem törvényszerű, hogy minden kisbaba hasfájós lesz.
2009. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elvileg még lehet. de ha nem az, miért adod neki az infacolt?
2009. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mi anyatejesek voltunk 8 hónapig. Én is kirpóbáltam az infacolt, meg az összes többit, de nekünk nem hatott semmi, csak az idő :-(.
2009. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszolónak..azért adom az infacolt mert nem mindíg büfizik....meg én hiszek ebbe a "gyógyszerbe".....az első fiamnál is bevált.......ő hasfájós volt de ez megszüntette neki......most meg egyszerűen segít pukizni a kicsinek....remélem szerencsések maradunk továbbra is:))))
2009. okt. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!