Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor van bababörze a Hungexpo...

Mikor van bababörze a Hungexpon? Érdemes ki menni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Íme:

[link]


Én ki szoktam menni, bár most nem tudok, kicsi még a babám. Szeretek anyukáktól vásárolni!

2009. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2009. október 17.-én van szombaton 8-16-ig.

(Pelenkázó, babaetető, gyermekmegőrző, divatbemutató és meglepetés koncert, gyermekruhák, cipők, játékok, könyvek, bútorok, babakocsik, gyermekülések, és kimamaruhák)

Itt azt soroltam fel, hogy mi lesz kint. Remélem segítettem. Mi nem megyünk ki, mert akkor költekezés lesz a vége. Ja még azt kihagytam, hogy a belépőjegy ára: 980ft. és Minden vásárló ajándékot kap a Hippnél. :))

2009. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig kiszoktunk menni mert olcsóbb jóval a pelus a tápszer a ruha cipő.Szerintem nagyon jó.
2009. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, h nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is érdekelne:)

Ja, és lesz egy másik expo is, november elején az Arénában. Arra is érdemes kimenni? Vagy melyikre inkább? Mindkét helyen vannak új és használt dolgok is?

2009. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!