Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szeretnénk a férjemmel...

Nagyon szeretnénk a férjemmel még egy gyerkőcöt!?

Figyelt kérdés
Van már egy 4 éves kisfiunk. De nem merünk belevágni a dologba az anyagiak miatt. Megvan mindenünk, nem szórhatjuk a pénzt, meg kell nézni, hogy mit veszünk. Autónk is van. De ha belegondolunk a jövőben,2 gyerkőcöt felnevelni.
2013. máj. 20. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak ti tudjatok eldonteni. Ha a kisteso is fiu lesz, akkor egy kis segitseg, hogy minden ruhaja meglesz, es talan egy szobaba is lehet oket rakni oket. Viszont ennivalo ugye, meg az iskolaztatasa penzbe kerul, akar lany, akar fiu lesz. Es ha lany lesz, akkor kell egy masik szoba is a kislanynak. Lattad, hogy mennyibe kerult eddig a fiatok, igy tudod mire szamithatsz anyagilag. Szamold ki, mennyibe kerul most a fiad, ugyanannyiba kerulne egy kislany, szoval csak kettozd meg a gyerekre koltott penzt, s korulbelul igy lathatod, hogy anyagilag birnatok e.

Most mi is a 2. gyerek vallalasa elott vagyunk, de en ugy erzem, hogy beleferne nalunk meg egy gyerek. En tervezem egy jobban fizeto allas kereseset mind a paromnak, mind nekem. En most csak 5 oraban dolgozok, 2-3 ev mulva tervezem, hogy 8 oras melot keresek.

2013. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
olyan nehéz. Nem akarnánk, hogy bármelyik gyerkőc is hiányt szenvedne bármiben. Majd meglátjuk. Igazából még csak 30 évesek vagyunk, (férjem 31), úgyhogy időnk is van még.Mármint úgy értem, hogy 34-35 éves koromig szülnék még, utána már nem.
2013. máj. 20. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, a rohadt anyagiak....erre mondom én, hogy aki egy kicsit is vacakabbul áll, az nem mer beleugrani, pedig szeretet lenne bőven!

Nem próbáltok meg, vagy nincs lehetőségetek más, vagy nagyobb jövedelemre? Ha párod esetleg találna valami jobban fizető állást, az segíthetne a gondotokon.

2013. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36 éves vagyok, a párom 41. Két hetes a kicsi fiunk. Második gyerek. A nagyobbik már 12 éves lesz idén. Én is sokat agyaltam az anyagiak miatt, de végül is arra jutottam, ha mindig arra várok, hogy "majd", és "majd ha lesz rá", akkor sosem lesz még egy baba, mert a pénznek valljuk be, bármennyi is van, mindig akad helye. Nagy segítség volt, hogy sok mindent kaptunk, kocsit, ruhákat. Persze lemondással is jár, de nem bántuk meg.. Az egész család boldog.
2013. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MIndig csak várni sem jó, mert ha elérsz valamit, akkor már mégtöbb fog kelleni, vagy megint más lesz az igény. Viszont ahol már van egy gyerek, elfér mégegy. Van egy csomó babaholmitok- amit nem kell újra megvenni- én simán bevállalnám a helyetekben.

2 gyerekkel is menni fognak majd a dolgok- anyagilag is. Egyszerűen megoldódnak- és biztos, hogy ez lesz nálatok is, mivel már most olyan felelőségteljes vagy, hogy ezen agyalsz.

És egy testvér az nagy ajándék lenne a kisfiatoknak is!!

2013. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!