Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig tart a fogzási...

Hány napig tart a fogzási fájdalom egy-egy fog kibújásakor?

Figyelt kérdés
Akinek a babájának volt ez, az mennyi ideig tartott, és mi volt jó rá?
2009. okt. 2. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre is igaz,hogy gyerek válogatja...az enyémnél sajnos nem napok,hanem hetek...túlzottan nem viselte meg,éjszaka szoktam Dentinox gélt kenni neki,ha úgy ébredt fel,hogy arra tippeltem,hogy most fáj neki.
2009. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3-4 nap minimum, de volt, hogy hetek. :o( (A rágó fogak "szadisták") Nekünk a Dentinox gél jött be (ezt próbáltuk elsőre, és mivel bejött, nem is próbáltunk másikat, bár állítólag van olyan gyógynövényes, amit korlátlan mennyiségben lehet alkalmazni.) Az van beleírva, hogy naponta max. 3x, de az is rá van írva, hogy borsó nagyságú gömböt. Ennél sokkal kisebb adag is elég, viszont többször adtuk, de csak éjjelre, vagy alváshoz. Kb. 20 percig hat, amíg elalszik a baba. Sajnos, amikor áttört a fog, akkor még néhány napig utána is fáj neki, mert begyullad az íny, annyira bedagadhat, hogy az áttört fog "eltűnik", én néhányszor kételkedtem is emiatt, hogy akkor tényleg kibújt-e... Kitartás!
2009. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. csak azért érdekel, mert az első kisfiamnál nem volt semmi probléma a fogzással (8 hónaposa bújt ki az első kettő), míg a kistesó már most szenved tőle, pedig csak 3 és fél hónapos.


további válaszokat is várok még

köszi

2009. okt. 2. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:

alsó 2 két np alatt fajdalommentesen kicsuszott

most 4 jon egyszerre, es nagyon szenved o is, meg mi is.

2009. okt. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elozo vagyok, elfelejtettem irni, hogy 7 hós, és kb egy hónapja

3 hósan jott ki a ket alsó siman

2009. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk is szenvedett hol jobban hol kevésbbé mér 3-4hónapos kora óta és csak most pont az 1éves szülinapján törte át a fog az ínyét.de most ezen kívül még jön a párja,és felül is egy.úgyhogy szerintem neki ez már meg se kottyan.mi DOLOGELT használjuk-ez az a gyógynövényes,amiről fentebb írtak.szerintem jó.ha nagyon fáj neki,akkor egy nagyon kis adag nurofen szirupot kap
2009. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!