Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka miben altatjátok...

Éjszaka miben altatjátok babátokat (3 hónapos)?

Figyelt kérdés
És tisztába szoktátok tenni? Persze ha kakis igen, de az nagyon ritka nálunk. Milyen pelenkát használjak, ami kibírna egy egész (22-től 7-ig) éjszaka? Csak mert amikor tisztába teszem annyira felébred, hogy alig akar visszaaludni. (vagy mi mást lehetne tenni, hogy könnyebb legyen?)
2009. okt. 2. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd tisztába kis fénynél,ha nagyon muszáj,nekünk a pampers és a huggis is birja egész éjjel este 7-től reggel 7-ig.
2009. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rövid body+ rugi.

Én nem szoktam tisztába tenni éjszaka.Liberot,pamperst és huggiest is hazsnáltam már,mind bevált.

2009. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rosszak a nyílászárók, ezért már hálózsákot is adok a body és rugi fölé. Persze, betakarni már nem szoktam ilyenkor.

Nekünk Pampers is, és Liberó is bevált egész éjjelre, 19-8ig. Sőt, vettem diszkontban "nóném" pelust, és az is kibírta!

2009. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. És még egy kérdés: most 5,5 kg körül van, mekkora pelust vegyek? Mert van a 3-6 kg-ig és van a 4-9 kg-ig (vagy valahogy így). Melyik milyen? Én még csak a 3-6 kg-ig vettem, mert most hízott és még nem fogyott el a pelus (ill. most fog elfogyni). Vegyek nagyobbat, vagy még kis kiszerelésben a 36-ig?
2009. okt. 2. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok. nekem az volt a tapasztalatom, hogy amikor már csak fél kiló választotta el a felső súlyhatártól, akkor kényelmesebb volt a nagyobb. Inkább 3as pelust vegyél. Ja és abból se mindegy, mert pl a Pampersből az Active Baby 3as kicsit nagyobb, mint a SleepandPlay, tehát Pampersből inkább azt vegyél. Mást még nem próbáltam, de ha elfogy a Pampers, akkor ellövöm a DMes Libero kuponjaim, aztán gondoltam, kipróbálom a Huggiest. Bár én meg vagyok a Pamperssel elégedve, nekem nagyon ritkán folyik mellé, ált. akkor, mikor reggel tovább alszik a kisasszony, és megtelt teljesen.
2009. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülyén fogalmaztam: szóval ha Pampers, akkor SleepandPlayt vegyél, mert hiába 4-9 mind a kettő, az jobban illeszkedik kisebb babára, mert kisebb mint az Active baby.
2009. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy már nincs olyan meleg a lakásban én egy rugiban + vékony hálózsákban altatom, vagy body-ban de ahhoz már a vastag hálózsákot adom rá.

Éjszaka felkel 3 óra körül szopizni, akkor megnézem hogy mennyire van tele a pelus, van hogy kicserélem de ritkán. Nekünk a Huggies és a Libero is kibír egy éjszakát ( 21 - 7 óráig , sőt a Rossmannos pelus is !

2009. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!