Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babaláb mennyi idő alatt...

A babaláb mennyi idő alatt jön helyre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Miből?
2009. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést....
2009. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jajj,elnézést,a babláb.
2009. okt. 2. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a bablábról sem tudom, hogy mit jelent.
2009. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a csípőszűrésen nézik azt is.befelé forduló lábfejek,azért,mert kevés volt a hely a pocakban.tornáztatni kell és kaptunk egy gyógyszandált rá.csak szeretnék evvel kapcsolatban tapasztalatokat,ha volt ilyen vkinél.azt mondta a doki,h minden 5. baba így születik.
2009. okt. 2. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
:) hááát én sem tudodmmi az a babláb...
2009. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az tulajdonképpen nem a dongaláb? De nem értek hozzá. Segíteni nem tudok sajnos.
2009. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fejlesztő pedagógus vagyok,"babláb" nincs "minálunk",nem tudom ezt ki mondta neked.

Befelé forduló lábfej:igen,valóban gyakori tartás probléma,ha viszont tornáztatással helyre tudják hozni,akkor nem lehet nagy probléma,nyugodj meg.

Milyen szandált/cipőt kaptatok

Egy tanács:próbáld sokat altatni hason,akkor kifelé fordítja a lábfejét és hamarabb korrigálódik.

2009. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az orthopéd szakorvos mondta Pécsen,nem én neveztem így el.Olyan szandál,ami állítható a talpán keresztül és kifelé fordítja a lábfejet.
2009. okt. 6. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!