Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kislányom berekedt...

7 hetes kislányom berekedt mit tudok tenni? Fájhat a torka is? Teát adhatok neki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

7 hetesen még pici ahhoz, hogy otthon próbálkozz mije fájhat... Az én kicsim nem volt még 2 hónapos, mikor náthás lett, vittem a dokihoz, mert mindenhol azt olvastam, hogy 2 hónapos kora előtt mindenképpen látnia kell dokinak! A doki mondta is, hogy jól tettem, mivel olyan pici még az orrjáratuk és nem tudnak a szájukon levegőt venni, hogyha nagyon betaknyosodik meg is fulladhat. Szerencsére a babámnak sem volt komoly baja, csak kicsit náthás volt, így nem kaptam semmi orvosságot. Gyakori orrszívást, szopizást ajánlottak, illetve párásítást a szobájában. 1 hónapra rá újra beteg lett, akkor már antibiotikumot kapott, mert piros volt a torka és dokinéni szerint jobb félni mint megijedni... Van egy ovis gyerekem is, valószínűleg ő hozta haza a bacikat. Egyébként simán fájhat a 7 hetes kisbabád torka és teljesen felesleges teát adni neki, ha amúgy nem szoktál. Mivel még nagyon picurka, nem sok mindent lehet neki adni, ami nagyobb gyereknél beválik (mézet semmiképp, cukrot sem kaphat, gyógyteát sem ihat, így a teának önmagában sincs sok értelme). Szóval szerintem mindenféleképpen vidd orvoshoz, ne próbáld otthon kúrálgatni.

Jobbulást a kicsinek!!!

2013. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!