Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát adjak a 10...

Milyen pelenkát adjak a 10 kg-os bsbámra éjjelre? Eddig mindegyik átázott! 4-eset kapott eddig!

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi Pampers Up&go-t használunk,4-est,a fiús kivitelt.Soha nem ázott át azóta,pedig "nagyivó" a fiam,még éjjel is felkel inni.
2009. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ugyanebben a cipőben jártunk, aztán Pampers Sleep&Play-ből vettem a 7-18 kg-sat, azóta nem átöltözéssel kezdjük a reggelt :)
2009. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Pampers Sleep&Play 9-18 kg-ig (4-es) méret jött be. 10 kiló a lányom is. Bár néha, ha nagyon "megdagad", éjjel az ágyában fekve fálálomban átpelenkázom, mert ő is rengeteget iszik éjjel. :( De általában kibírja reggelig mindig.
2009. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7-18 kg. bocsi. Nem 9-18. Előző vagyok.
2009. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-esről 4+-os aktive baby (pampers) ,sosem volt vele ilyen gond, szintén 10 kg-os fiúcska.
2009. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az átázás nem a pelenka hibája, biztos hogy elég szorosra rakod rá? Ugyanis ha nem eléggé szoros akkor éjjel előfordul hogy úgy fekszik a baba hogy rés van a pelus és a bőre között és akkor bizony kicsordul a pisi. Nekem eddig több fajta pelussal volt dolgom, és volt hogy nekem is átázott, de azért mert rosszul adtam rá. Nagyon sokat iszik a babám, teákat, bébi üdítőket a tápszer mellé, szóval nagyon sokat pisil.
2009. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk picikorában ázott át mindig, de mióta Liberót használunk( szintén 10kg, mi a 4-et használjuk),illetve a kukit mindig lefelé állítjuk, azóta nincs baleset!
2009. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. okt. 2. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:

DM Babylove 4

Nekünk még sosem ázott át, éjjel-nappal azt használjuk.

2009. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!